şükela:  tümü | bugün
  • bugun yurtdisindan gelen misafirlerimi gezdirmek icin sultanahmete dogru giderken eminonunde akilalmaz bir olaya sahit oldum.

konusulanlari aynen aktariyorum. 2-3 tane ergen ile 2 tane cubbeli adamin arasinda gecen dialog.

ergenler: amca o kafandaki ne, puhaa, hangi devirde yasiyoruz yeaa

adam once bir dondu bakti sonra yoluna devam edecekken bu ergenler muhahah puahhaha diye gulmeye baslayinca adam dondu tekrar

adam: burasi ozgur demokratik bir ulke, istedigimi giyerim. ben senin yemene bir sey diyor muyum?

ergenler: yeriz ne olacak? istersem gider milletin gozunun icine baka baka yerim, var mi itirazin?

adam da devam etti : " ama siz yanlis yapiyorsunuz, bak "

ergenler: ısteyen istedigini yer

adam da devam etti " burasi musluman ulkesi yapamazsiniz "

sonra cocuk : rahatsiz oluyorsan yallah arabistana dedi.

devamin da dayanamadim uzaklastim yoksa elimden bir kaza cikacakti.

uzaklasirken de bir tane tipini siktigim geldi bu cocuklar ile adamin arasina girip " moruk uzaklas sikerim belanizi mi, siktirtmeyin belanizi mi ne bir sey ler soyleyip adamlari tehdit etti "

resmen saka amk. lan bu ergenler yolda kendi halinde yuruyen 2 tane insana bunlari soylebilecek cesareti nereden buluyor amk ? kimsiniz lan siz ? eksisozluk okuyup milletten gaz alip saga sola salca oluyorlar, bir gun birileri gelip tokatlayacak bu gerizekalilari.
  • başlığı açan noktanoktabiiiiiiiiiipnokta' nın 7 haziran ve 1 kasım seçimlerinde oy verdiği parti aynı başlık altında sürekli değişmiş ( toplamda 2 seçimde 3 farklı partiye nasıl oy verdiği merak konusu ).

ilgili entry'ler #55928152 - #55929764- #55929885

bu yüzden yazdıklarına itibar etmeyiniz.

ayrıca (bkz: #68963900)
  • yazık, sakat galiba.
  • art niyetli açılmış başlık.
    videoda çocuklar değil, cübbeli sıçmıkların musallat oldupunu görürsünüz.
    çocuklara ergen, cübbeliye adam denmiş bir de.
    o yavşak adam falan değildir. ergen dediği çocuklar da helal olsundur.
    video olmasa yaşanan olayın farklı olduğu düşünülebilir ama başlık sahibi tarafından gerek söylemlerle gerekse de olayı yansıtma şekliyle manipüle edilmiş.

amk cübbelileri ve zihniyetini siktiğimin ibneleri...
  • inanırım! geçenlerde de bizim mahallede ezan okuyan imama torpil atıp ana avrat küfür etti bu piçler! "ne kafa sikiyon lan arap özentisi göt!" diye bağırıyorlardı. evvelki gün de davulcuyu dövüp kıçında torpil patlatmışlar...

nereye gidiyor bu gençlik hiç anlamıyorum...
  • sayın yalancının önde gideni kim bilir kaç yaşında insansın ve burada yazılar paylaşıyorsun. görüntülerden çocukların çekim yaptıkları yerin yeni camii ya da mısır çarşısı civarında bir yer olduğu önlerinin de deniz olduğu belli, üstelik aynı başlığı farklı bir görgü tanığı emin önü diye vermiş ve tanık olduğu olayda çocukların adamlara musallat olmadığını adamların çocuğa musallat olduğunu yazmış sen daha neyi manipüle ediyorsun?

şimdi bu müslüman kafayla oruçlu olsan kaç yazar olmasan kaç yazar? işte sizlerin müslümanlığı bu kadar olduğu için insanlar sizden ikrah etti. sadece kendinize müslüman olduğunuz için sizden bıktık anlıyor musunuz?