• istanbul teknik üniversitesi'nden prof dr. orhan şen'in açıklamasına göre çok soğuk geçecek dönem. buna göre la nina'nın etkisi altına girecek atmosfer olayıyla karşı karşıyaymışız.

yorganları çıkartın gençler.

http://www.haberturk.tv/…52-ciddi-kar-yagisi-olacak
  • yüz yılın kışı ya da değil, sıcaktan, nemden, terlemekten bunalan bünyeler için hasretle beklenendir.
  • oda soğuk bahanesiyle sabaha kadar çok şahane çayların demleneceği kış olacaktır.
  • 2017 sonbaharında nüfus patlamasına yol açacaktır.
  • ardından gelecek 2017 kaş'ını özlemle aratacaktır.
  • hiçbir canlının soğuktan ve açlıktan ölmediği bir kış olsun. herkesin sıcacık bir evi olsun ve kardan adam yapabilecek kadar kar yağsın. yeni yıl dileği gibi oldu bu da ama neyse.

tanım :güzel anılarla bitirmek istediğimiz kış.
  • öncelikle buraya bu entry bırakmak isterim.lakabım boşuna kâhin değil çünkü.

istanbula kar kasım ayında en son ne zaman yağdı ?
    ben söyleyeyim 2006 yılında.tam on yıl sessiz geçen istanbul kışı sessizliğini bozdu ve kasım ayının sonunda sulu da olsa kar gördü

rakıma bağlı olarak değişir ama kaç haftadır istanbulda kar geçişleri.görüyorum.kafasına estikce kar atıyor bulutlar ve sıcaklıklar 6 derece ile 0 derece arasında oynuyor.aralıkda bunları görmek hayaldi 14-13 derecelere alışmışken.2016 nın aralığında başlayarak 2017 nin kışı çok sert geçecek eskiyi özleyen biri olarak en azından hava olayları olarak eskiye dönmek mutlu ediyor beni.unutmayın iyi kış iyi yaz demektir...
  • insana lanet ettiren bir kış olmuştur. derecenin genelde sıfırın altında olduğu ve bu şekilde 1.5 ay sürdüğüne şahit olunan bir kıştır. zaten sıfırın altına düşünce sıcaklık palto falan bir boka yaramıyor.

zemheriden bıktım, gerçekten lanet olsun böyle havaya böyle kışa.
hesabın var mı? giriş yap