230 entry daha
  • buna sebep olanların, bunu yapan orospu çocuklarına sempati besleyenlerin, bunu yapan yobazların hepsinin gelmişini, geçmişini sikmek farz oldu artık bu ne lan bu ne
  • twitter'ın kapatılmasına neden olmuştur. bu başlığı açtığımda girebildiğim twitter'a şu an giremiyorum. ilginç olan vpn'de işe yaramıyor.
  • şakirtlerin, pkk lıların ve işidli ibnelerin tamamı şimdi link/video pezevenkliği yapıyor.

hepsi infial yaratmak ve türkiye'nin oradan çıkmasını istiyorlar.

türkiye araplar falan için değil urfa'ya devamlı havan düşmesin, güneydoğuda daha fazla askeri ölmesin, bu ipnelerin alayı güçlenmesin diye orada.

intikam alana kadar dönülmez umarım.

link pezevenkliği yapan herkesi de emniyet'e şikaye etmek gerekiyor.
  • bu orospu çocuğu türk vatandaşıymış bide
    bu piçin ve bütün işidli orospu çocuklarının hem bu ülkede hemde suriyede 7 ceddini sikmeyene şerefsiz namuzsuz desinler
    eğer biz bunları ortadoğudan sike sike atmazsak tüküreyim bizim binlerce yıllık ordu geleneğine
  • şu ak çomarlara sormak istiyorum?

bizim ne derdimiz vardı esad'la?

bizim ne işimiz vardı suriye'de?

bizim ne çıkarımız vardı suriye'de cihadçıları desteklemekle?

niye kıydınız lan bu askerlere? ne arap sevicilikmiş lan sizde? taksim meydanında halepten çok suriyeli genç var. işleri karı kız kesmek.
    ne işi vardı bu askerimizin orada?

sana soruyorum ey çomar!! büyük oyunu gören çomar sana soruyorum. o yavşak gazetecilere, o yavşak yayın organlarına size soruyorum. sizin cesaretiniz yok ama biz burada soruyoruz.
    bu cümleydi sebep değil mi?
    başarılı oldun bravo.
  • videoyu paylaşıp yayılmasını isteyen en adi orospu çocuğudur. ayrıca (bkz: menemen olayı) gibi yanıt verilmelidir.
  • izlemedim ve izlemeyeceğim videodur.

şehit diyecek, vatan-bayrak mastürbasyonu ile olayı kapatmaya çalışacaksınız ancak 2 tane türk gencinin ailesine, oğullarının diri diri yandığı ve bu anın kayıtlara alınarak bütün dünyaya yayıldığı bir video hediye ettiğiniz gerçeğini değiştiremeyeceksiniz. orta doğunuz batsın, dış politikanız batsın, dininiz batsın, yok olun ya yeter artık bu ülkeye çektirdiğiniz. size oy veren, sizi hala destekleyen herkes bu iki askerin ölümünden sorumludur. şu 2 haftada 2 bombalı saldırı, 1 büyükelçi suikasti ve son olarak 2 askerin yakılarak öldürülmesi. bu mu sizin başarınız, bu mu sizin istikrarınız. allah belanızı versin orospu çocukları.
  • evladının en mutlu günü -evlendiği günde- bile ağlayan, üzülen kadına şimdi evladının yakılarak şehit edildiği söylenecek. tanımadığımız 2 yiğidimiz için bu kadar kahrolduysak ailelerini tahmin bile edemiyorum.

vatanını bırakıp kaçan suriyeliler için yiğitlerimiz acı çekerek ölüyor. ülkemizdeki her 100 suriyeli sığınmacıdan biri ışid'e sempati duysa 3.000.000/100=30.000 potansiyel ışid militanı eder. kısacası sıçtık. ne gerekiyorsa yapılsın, yok edilsin bu zihniyet ve destekçileri.
  • vatan sağolsun
  • fotoğraf ve videoyu paylaşan başlık sahibine küfür gırla gidiyor, yavşağın teki de adama ana avrat sövüyor. başka zaman olsa kaynak göster diyen piç kurusu bunu çekene ve eylemde bulunana küfür etmiyor, etmediği gibi bir de tehdit ediyor paylaşıldığı için. yemin ediyorum dünyanın en hain, en aymaz, en ahlaksız, en ilkesiz, en kaypak adamlarısınız.

izlemedim videoyu, flu fotoğrafa baktım. o halde bile insanın içi gidiyor. ailesi, geleceğe dair hayalleri, sevdikleri... bir insanı yakmak? madımak'ta kaldı sanmıştık, bu heriflerin yaşam tarzıymış meğer. tez zamanda geberin inşallah, esad yılbaşında götünüze çam ağacı diksin.
7945 entry daha
hesabın var mı? giriş yap