• devletlin topyekün akplilere ait olduğu yerde vatan için öldü denilmesi kanıma dokunan olay. anasını siktiniz ülkenin, 2002de ne düşündüysem haklı çıkarttınız. bi bunları da deniyelim, ay bülent sikti ekonomiyi, ılımlı bunlar, yetmez ama evet diyen götlerin çocukları da gitse keşke şu operasyonlara. şimdi çoğu yurtdışına geliyor akp şöyle böyle kötü diye kafa sikiyor. hakikaten salak ve köpek insanların hakim olduğu bir halkımız var. yani o bağlamda haketmiyoruz da diyemiyorum.
  • bilerek askerleri ölüme gönderenleri ne zaman suçlayacak bu halk acaba.
    bilerek diyorum, çünkü hiç bir harekat yapılmayacağı halde askerler oraya ölmesi için teröristlerin arasına gönderiliyor.
    harekat yapılmayacak diyorum çünkü erdoğan'ın başarısızlık üzerine siyaset yaptığı apaçık ortada.
    adam kanla besleniyor, iki asker ölecek ki sahnelere çıkıp şov yapabilsin esad'ı putin'i suçlayabilsin, bizi kandırdılar diyebilsin.
    böyle yönetimden bir nane olmaz, ne cesaretleri var ne omurgaları, günlük siyaset yaparak ülkeyi yönetmeye çalışırsan böyle olur.
  • ruhları şad, mekanları cennet olsun. bizi böyle haberlere alıştıranların allah tez vakkitte belasını versin.
  • ülkemizin ve şehitlerimizin ailelerinin başı sağolsun.
    suriye konusunda kim hata yaptıysa ülkemizi kim bu hale getirdiyse inşallah onların da çocukları şehit olsun.
    amin.
    beddua etmedim dostlar,onların çocuklarının da şehit olmasını diliyorum.
  • eğer doğruysa şehitlerimize allahtan rahmet diliyor,sehit olmalarına sebep olanları da allaha havale ediyorum.
  • bu sefer gerçekten ama öyle böyle değil bıçak kemiğe dayanmıştır
  • başlık "22 şubat 2020 birkaç şehit daha vermemiz" olarak açılmalıydı.
  • umarım yalan haberdir
hesabın var mı? giriş yap