• yoldayiz suan. yollari sel de goturse, gok de delinse oradayiz... aktroller kendileri gibi zorla goturuldugumuzu sanmaya devam etsinler. kipsssssss
  • inşallah biraz geç başlar dediğim mitingdir.
    yoldayız daha, var mı başkanımın geç kalıp kalmayacağına dair bilgisi olanlar?
  • o sessiz insanlar var ya, işte onlar ses oldular artık. ülkelerine, cumhuriyetlerine, değerlerine sahip çıkıyorlar. tarihi bir ana tanıklık ediyoruz. şimdi istanbul'da olmayı çok isterdim. aklım gönlüm sizlerle, sizin de öyleydi biliyorum.

muharrem ince bu memlekete umut verdi, başarabiliriz inancı verdi, değişim heyecanı verdi. artık bu uyanışın, bu ayağa kalkışın ve bu "biz buradayız ve ülkemizi tarikatlara şeyhlere imamlara betona tapanlara rantiyecilere ve insanları kinle nefretle ayıranlara bırakmayacağız" azminin önüne geçilemez.

yolun açık olsun muharrem ince, yolun açık olsun türkiye.
  • bir sonraki 29 ekim'de taksim'de inşallah, oradan da ince başkanımızla birlikte paralarımızla yaptırdığımız yeni atatürk havalimanımızı açmaya gideriz.
  • bir tane havadan görüntüy yok yahu bi göremedik. ayrıca sahnenin hemen dibinden neden barikat başlattınız amk
  • tarihimizin en büyük mitingi.
    hiçbir taşıma olmadan insanlar kendi imkanlarıyla geliyor, önü arkası kesilmeyen engellemelerden bahsetmiyorum bile.
    istediğiniz kadar baskı yapın, insanların gitmesine engeller çıkararak oylarından vazgeçiremezsiniz, aksine kararlarının arkalarında durmaları için onları teşvik edersiniz.
  • her yer taksim her yer direniş ! her yer muharrem ince ! gidiyoruz , yağmurla daha gür yeşeriyoruz !
  • müşahidim yarın.
    saat 6’da okulda olacaktık.
    ama şu kalabalığı, çoluk çocuk yaşlı bebek gelenleri gördükten sonra sabah 5’te oradayım. gerekirse sandığın üstüne oturup korumazsam saçım gitsin.

not: alandan.
  • gidemediğim için o kadar mutsuzum ki şu an oturdum televizyonda uydu ayarlarıyla oynayıp halk tvyi bulmaya çalışıyorum.
  • katılmak istediğim ama antalya'da sandıklara sahip çıkma adına youtube'dan takip edeceğim güzel insanların olduğu, cumhuriyet tarihinin en büyük ve en değerli mitingi...

orada olup buna şahitlik eden herkese bereket yağıyor şu an...kalpler sizinle...
hesabın var mı? giriş yap