• vakti zamanında inci sözlükte moda olmuş akımın saçma bir şekilde ekşi sözlüğe taşınması amacını taşıyan eylem. he canım sniper varmış da nişan alıyomuş da cümle yarı
  • siktirin gidin inci sözlüğe amk.
  • o değil de yarım kalan cümleden sonra "yolla"ya nasıl basıy
  • yazık.
    eskiden 18 yaş altındakiler daha zekiydi.
  • ekşi sözlükte rejimin halk* eliyle idiokrasi'ye doğru değiştirildiğini gösteren gereksiz hikayedir.

not: "piyasaya bilimkurgu-komedi türünde çıkıp zamanla belgesele dönüşen tek film" olma özelliğini koruyan bu başyapıt için:

(bkz: idiocracy)
  • su basliga 7 sene once boku cikarilan inci esprisini yapmaya calisanlarin ciddi ciddi yazarliktan atilmasi gerektigini dusunuyorum.

onceden entylerin girisinde tanim arardim goremeyince garibime giderdi artik konular bile ciddi olmadigi icin bilmemne bilmemne yaptiran baslik diye yazmak bile icimden gelmiyor.

dost aci soyler 2003'lerden beri sozluk okuruyum, defalarca baska nicklerle yazarlik aldim atildim dondum, 13 yildir nerdeyse hep acilis sayfam oldu su sozluk ama su gelinen durum cidden inanilmaz artik.

yazik yahu, sadece yazik. 2003 kisinda puma markasi ile ilgili bilgi almaya geliyordum ben, merak ettigim bir futbolcu icin bilgi aliyordum o zamanlar, ingilizcem kotuydu yabanci sanatcilarin hayatlariyla ilgili bilgi almak icin falan giriyordum nerdeyse. su an bilgi coplugu haline geldi koskoca sozluk. ciddi ciddi bir politikacinin basliginin altina giriyorsun, sayfalarca baska bir entry alakasiyla girilen komik olmaya kasilan entryler.

surekli ordan burdan firlayan reklamlara gelnedim bile daha.

cok uzuluyorum sozlugun geldigi duruma, gerizekali miyim neyim?
  • anasını siktiniz amk sözlüğün kapatılması gereken şey 5 sayfa olmuş.
hesabın var mı? giriş yap