• uzun süreli kesinti sebebiyle an itibariyle yapılan açıklamadır.

--- spoiler ---

türk telekom:, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 gb, toplam 10 gb mobil internet tanımlanacaktır kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

türk telekom ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur. mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz. yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 gb, toplam 10 gb mobil internet tanımlanacaktır. tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

--- spoiler ---

edit: kaynak
  • ne yapalım vereceğiniz interneti, hangi derdimize derman olacak?
  • ben bedava bir şey istemiyorum. hele sus payı hiç istemiyorum. sadece ödediğim paranın hakkını istiyorum. bir daha deprem olursa benim hattım kesilecek mi kesilmeyecek mi? enkaz altında kalırsam birilerine ulaşabilecek miyim yoksa öyle kurbanlık koyun gibi ölmeyi mi bekleyeceğim? bunların cevabını istiyorum.
  • kurum kültüründe "özür dilemek" veya "müşterisini adam yerine koymak" gibi kavramlar olmayan firmanın; sosyal medya lincinden 'bir an önce' sıyrılmak için yaptığı alelacele açıklamadır.

kendilerini iyileştireceklerini, dolayısıyla bu diledikleri özür konusunda samimi olduklarını hiç sanmıyorum.
  • millet zaten hattını iptal ediyor. şebeke sadık müşterilerilere kaldı, artık bol bol dağıtın.
  • "vereceğin 5 gb'ı sikeyim,
    öldüm lan ben..."
  • hala hatları çekmediği için bir çok kullanıcısına henüz mesaj olarak gelmedi. deprem çok şiddetli değildi ve istanbul’un yakınında bile olmadığı halde herkesin hattında hala bile kesinti var. iptal etmeyelim de ne yapalım. alın gblar sizin olsun biz hizmet istiyoruz.
  • dilenciye sadaka mı veriyorsunuz
  • ölmezsek kullanırız bro.
  • (bkz: sadaka)
hesabın var mı? giriş yap