• arkadaşlar en dürüst, naif dediğimiz adamlar bile o koltuğa oturunca başka bir boyuta geçiyorlar. bu bir de senelerdir iktidar yüzü görememiş partinin başkanlık koltuğu. bu adam burda bile böyle davranıyorsa, o kadar güç ve yetki zenginliği içindeki erdoğan yine iyi kontrol ediyor kendini.

not: incespor
  • bir gün chp genel sekreteri recep peker chp ile ilgili bir vesikayı atatürk'e imzalatmaya getirdiğinde atatürk vesikanın üzerine partim sözünü yazınca peker "paşam niçin chp yazmıyorsunuz?" sorar.
    atatürk ise `ne bileyim sonuna kadar chp'nin benim partim olarak kalacağını` diye cevaplar.

bugün itibariyle anlaşılmıştır ki chp atatürk'ün ve halkın partisi değildir artık.
  • kemal sen nasıl bir dikdatörmüşsün be. chp an itibariyle bitmiştir, hadi geçmiş olsun.
  • sen gitmiyorsan biz gidiyoruz
  • belediye işçilerini toplayıp kendini alkışlatan akp'nin sol değneği.
  • arkadaşlar, güzel sözlük yazarları, iyi-temiz yürekli sözlük yazarları. kemal kılıçdaroğlu istifa etmez, etmeyi aklının ucundan geçirse dahi harika bir beyin okuma tekniğine sahip rantçı delegeler bunu anında anlar ve vazgeçirir. aklından geçirip diliyle ''ben isti...'' dese delegeler dilini keser devamını duymak istemez.

diğer belediyeleri bilmiyorum ama ataşehir belediyesinin ciğerini bilirim ben, cigerlerini bak. ataşehir belediyesinden bir kişi göster bana, 2 dakika süzeyim. ciğeri yağlı mı, kaç yıldır sigara içiyor, medikal geçmişini tek tek dökerim. gözümle kan testi yaparım bunlara.

ataşehir belediyesinde kılıçdaroğlu ve çetesi sayesinde kaç kişi haksız yere ekmek yiyor biliyor musunuz? binlerce, hey gidi. ataşehir belediyesinde ekmek yemenin en büyük şartı malatyalı, sivaslı ve tuncelili olmak. ben orduluyum, chp ataşehir'in ileri gelenleri ile bir yerde oturmaya giderken telefon arkaplanını malatyaspor logosu yapıp telefonun çalıp o ileri gelenler tarafından görülmesi için dua ederdim. hey gidi.. nasıl bir rant, nasıl bir para akışı var bir bilseniz kütüğünüzü malatya'ya aldırırsınız.

kılıçdaroğlu'nun gitmesi demek, bunların hepsinin yerlerinin değişmesi demek. benim artık malatyaspor logosunu kaldırmam demek. hadi ben logoyu kaldırırım ama beleşe ekmek yiyen o kesim keyiflerini kaçırmak istemez. adamların iktidar olmak falan umrunda değil, herkes dalgasında, keyfinde olduğu için yeterince çalışmıyorlar zaten.

kılıçdaroğlu asla istifa etmez, ettirmezler. o rantlar, o ekmekler, o keyifler asla bırakılmaz. adamlar-kadınlar chp'nin ekmeğini yiyip, gitmiş hdp'ye oy atmış. bunlar chp'li falan değil, sadece kendi götünü düşünen binlerce kişi işte.

not: ataşehir'de chp için oy toplamak için göreve çıkarılan yüzlerce kişi var ve bunların bir tanesi bile muharrem ince'nin istanbul mitingine gitmedi. hepsinin adını tek tek biliyorum. muharrem ince bir şekilde chp'nin başına geçer diye o güzel yumuşak götleri stresten sertleşti.

*yani demek istediğim. ataşehir böyleyse, kadıköy, beşiktaş, maltepe falan düşün. bu ilçelerin hepsini topla, çıkan sonuç. büyük harflerle kılıçdaroğlu istifa etmez. ettirmezler.
  • duvarın bir kısmını yıkmış. devamı gelecekmiş. önümüzdeki seçimlere hazırlanıyorlarmış.

bizim bile eğlencemiz oldun kılışdar.

istifa et kılışdar.

istemiyoruz seni.
  • ince'nin yeni bir parti kurması zorunluluğunu gösteren konuşma.

bu saatten sonra ben ve benim gibi milyonlarca chp'li bu adam o koltuktan inmedikçe oy atmaz buna.. o yüzden kimse bana ince parti kurarsa chp oyları bölünür demesin. bu koltuk sevdalısı vatandaş gitmedikçe zaten oy atmayacak milyonlarca chp'li...
  • atatürk öngörü yeteneği yüksek bir adam hepimiz biliyoruz. ancak kimsenin fark etmedigi bir sey var öngörüsü hakkinda. bu adam manevi evlat sahibi oldu ama hicbir zaman kendi cocugu olmadi. bence kendisinin kanindan olanlarin ülkenin uzerine kendi adini kullanarak cokme ihtimali olacagini dusundu. ki goruyoruz ki kendisinin kanindan olmayanlar bile adini kullanarak yapistilar gitmiyorlar. buyuk adam şu ataturk vesselam.
  • ne anlatacak çok merak ediyorum.

koltuk sevdalılarının partide işi yok demişti dün. belki sonra internetten kendi konuşmasını dinleyince istifa etmeye karar vermiştir.

şaka lan şaka.

kasetle gelen ya kasetle gider ya emir ile. boşa ümitlenmeyin.
hesabın var mı? giriş yap