• a milli takımımızın moldova ile 27 mart 2017 pazartesi saat 19.15'te eskişehir yeni stadyumu'nda oynayacağı hazırlık maçının biletlerinin genel satışı 26 şubat 2017 tarihinden itibaren başlamış.

a milli takım tarihinde ilk defa eskişehir stadında taraftarıyla buluşacak.

bilet fiyatları 2. kategori: 20 tl ve 3. kategori: 10 tl olarak belirlenmiş. biletler ise sadece taraftarkulubu.tff.org sitesinden satılacakmış.
  • akp eskişehir teşkilatının "hayır" protestolarından korkması nedeniyle, biletlerin yarısından fazlasını satın alıp yandaşlarına dağıttığı maç.

siz ne yaparsanız yapın; bu ülkenin dağlarında yeniden çiçekler açacak, bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçacak.
  • muhtemel 11'in şu şekilde olduğu karşılaşma.
    harun
    kaan-ahmet-çağlar-güray
    okay-oğuzhan
    serdar-emre-cengiz
    enes

eğer 11 böyle çıkarsa finlandiya maçını doğru dürüst takip etmeyen ben bu maçı oturur izlerim. ardaları, selçukları, volkanları izleyeceğime bu genç takımı desteklerim ben!
  • arda turan'ın kasığındaki problem sebebiyle forma giyemeyeceği maç. sonraki arda turan da 70 seneye anca gelecek, kimi oynatacağız bilemiyorum.
  • yeni stadımızda izleyeceğim ilk maç olacağı için içimde ayrı heyecan yaratan maç. stadın önü çoluklu çocuklu ana baba günü.
  • ilk 11'i çok beğendim çağlar,emre,enes,cengiz,emre çolak,okay
    umarım güzel bir maç geçirirler.
  • türkiyemin iyi oyunla almasını temenni ettiğim hazırlık maçı.güray vural hariç ilk 11'i çok beğendim.serdar gürler , deniz türüç düşünülebilirdi onun yerine.dikkat çeken bir nokta ise onur kıvrak harici saha içi 10 futbolcunun yaş ortalaması 22,7. cengiz-enes-emre 3'lüsü türkiye'yi çok iyi yerlere getirecek , buna inanıyorum.
  • sırf genç kardeşlerimiz için uzun zaman sonra bir futbol maçı izleyeceğim. bir milli maçı en son ne zaman izlediğimi ise hatırlamıyorum bile. umarım beklediğim kadar keyifli geçer. başarılar çocuklar.
  • maç öncesi tv8'de hayır reklamının döndüğü maç.

bence yanlış gördüm ama olsun.

--- spoiler ---

tv8'de hayır reklamı.
    --- spoiler ---
  • moldava'nin 10 numarasi iyi bir topcu,etkili paslarina dikkat etmek lazim
hesabın var mı? giriş yap