• burhan kuzu açıklamayı resmi twitter hesabından yaparak
    ''28 günlük eğitim konusu sanırım bir kez daha gözden geçirilir.'' ifadesinde bulundu.
    twit
  • (bkz: #79290019)

ahaahahah ne demiştim. yerinde bir açıklamadır. bedelli yapanlar 28 değil 128 gün yapmalılar.*
  • hem para verip, hem de üstüne 28 gün askere gidip işleri yarım bırakmak bedelli askerlik uygulamasının mantığına ters olduğu için yerinde bir açıklama.

illa silah kullanmayı öğrenmek isteyen varsa açsın youtube'u, oradan öğrensin. hangi çağdayız?
  • işte bunlar hep nabız yoklama
  • para vericeksek neden gidecegiz ki, madem gidecegiz neden para veriyoruz. bunun amaci zaten isten gucten kariyerden planlardan olmamak degil mi? ne anladim lan ben bu isten o zaman
  • 2014 de bedelli çıkarıyorsun, silah altına almıyorsunuz şimdi bu 2018 de çıkacak olan bedelliye silah altına alma şartı koymak ya birilerinin gazını almak yada vicdan muhasebesi yapmaktır, bir konudada standart getiriniz ve insanları üzmekten vazgeçiniz lütfen bedelini ödeyen askere gitmemelidir net
  • sosyal medyadan bastırmaya devam arkadaşlar. bu 28 günlük askerlik mevzusunu da kaldırtmamız lazım.
  • amk bedava yapın bari 15bin gibi cüzi bir rakam 28 gün askerlik diye yaygara hükümetin yerinde olsam 30bin yaparım askerlik de yapmayın derim. ben 2015 yılında yurtdışında 8000 dolar verdim 19600tl, o zamanın bırak dolar kurunu tl karşılığından bile düşük yapmış devlet, sen gel yine yok ben 28 gün de yapamam. ulan bu sevmediğiniz reis daha size ne yapsın, şımarık herifler.
  • 5 bin lira daha veren hiç askerlik yapmasın bence. adalet kısmında sıkıntı olabilir ama güzel bir kalkınma olur.
  • lafa geldiğinde "mustafa kemal'in askerleriyiz" diyen kofti atatürkçüler ve konu inanç hamaseti olduğunda yok "peygamber ocağı", yok efendim"reis bizi afrin'e götür, reis filistin'e çıkartma yapalım", yok efendim "şehitlik şerbeti ne güzel şerbet hepimiz keşke içebilsek hmpfss (söylenirken nemli dudaklar)" diyerek mangalda kül bırakmayan gösteriş dincileri bunu beğendi.
hesabın var mı? giriş yap