• uzun zaman sonra vakit bulup seyretmeyi planladığım maçtır. umarım çoğu maçımız gibi sıkıcı olmaz yoksa, manchaster city saldırıyor, bu maçtan devam ederim.
  • gs 8 eksik, rize tam kadro, (samudio, boldrin, meriah,remy, skoda)
    son 3 sezonda 3 ayak kırılması yanlış hatırlamıyorsam,
    gs adına en önemli kayıplar belhanda ve saracchi, bu ikisi olsa kazanma şansımız olurdu ama şu çıkan 2 kadroya bakınca ve buna ek olarak rize’nin gs’ye ekstra nefreti sebebiyle rize favori maalesef..
    kazanmamız büyük sürpriz olur..
  • bu sezon garip işler yapıyoruz. deplasmanda başak’ı yendik, gidip kasımpaşa’ya yenildik. yine deplasmanda sivas’ı yendik, ligin en zayıf takımlarından kayseri’ye içeride puan verdik. o nedenle, normalde bize ters gelen rize deplasmanında bu akşam kazanacağımızı düşünüyorum.

ancak kazansak da, kaybetsek de maçın önemi büyük, hoca aşırı formsuz ve tripli, kadro rezalet.

şöyle çıkıyoruz maça:

fatih
    linnes donk marcao emre t.
    taylan
    emre k. emre a. kel
    oğulcan
    diagne

fatih kötü.
    marcao formsuz.
    linnes efendiler götürsün seni.
    emre t. vitaminsiz.
    emre a. olmadı.
    kel için kelimeler tükendi. hala oynaması gaflet ve delalettir.
    oğulcan kötü.
    diagne ayakta bile duramıyor.

geçen haftaki performanslara bakıldığında kadroya ilk yazılması gereken adam kerem’di.
  • çaykur rizespor un 12 kişiyle mücadele edecegi karşılaşmadır. ben galatasarayın bir penaltısı %100, digeri %50 diye düşünüyorum. penaltıya razı olsunlar kırmızı yemeseler bari.
  • arif yerde, penaltı!
  • herkes rize kazanır dediğine göre galatasaray'ın handikaplı alacağı maç
  • oğulcan yerine feghouliyi sağa çekip ortada eteboyla başlamalıydı. yine kanser bir maç olacak inşallah sakatlık olmadan biter.
  • remy sonradan girer bir gol bir asistle maçı tamamlar.
    at fava bekle alkışla.
  • buram buram puan kaybı kokan maç. diagne’nin gol atması ile koronavirüs’ün kendiliğinden kaybolması aynı ihtimal. bir şey olursa editlerim.

edit: penaltıdan attı diagne. onu da kaçıracaktı nerdeyse. böylece covid-19’un da sonu gelmiş oldu, çıkar maskeleri...

edit-2: iki gol attı kereta.

edit-3: üç gol attı.
  • acaba kimin ayağıni kıracaklar.
hesabın var mı? giriş yap