• --- spoiler ---

ömer üründül: şimdi de mehmet'in bi şi yapması lazım
    levent özçelik: ne yapması lazım?
    ö.ü. : eee.. ööö.. ıpss..tııpsss.. bence tita'yla ertuğrul değişikliği.......
    l.ö. : iyi gider diyosunuz..
    ö.ü. : evet!

--- spoiler ---

spiker-yorumcu ikilisi için bile izlenebilecek maç.. aha "rahatımız yerinde bu akşam" da dedi.. az sonra iyi gider diye bi büyük açmalarından korkuyorm..
  • bir ara asker mektubuna cevap anlatımında sunulan maç...

"antalya'da hava çok soğuk sayın seyirciler... kameraman arkadaşlarımız iki saattir dışarıda soğukta görev yapıyor... bizi sorarsanız... keyfimiz yerinde (!)..." gibi bir şey kelam ettiler... devamında "sarıkız buzağı doğurdu... kaynımın kızı evleniyor ama senin askerden dönüşünü bekleyecekler" gibi bir şeyler geleceğini düşündüm bir an...
  • çok acayip bir anlatımı olan maç.

- batak'ı nasıl buluyorsun?

+ batakkkk... ii... faydalı.

bu yorumu yaparak para kazanılıyorsa lütfen ben de yorumcu olmak istiyorum.

(bkz: böyle bir şey olabilir mi haşmet)

edit: filippo ve franz ferdinand uyardı. ömer üründül çok zenginmiş, burger king'in sahibiymiş, yorumculuk için para almıyormuş. trt yorumcunun kalitesini baz almıyorsa o zaman ben de yakında trt 3'te bundesliga maçlarını yorumlamaya başliyim. agaya beleş.
  • djehua'nın bir o kalede bir bu kalede olduğu maç. ama kondüsyon ile bir alakası yok. tamamen spikerle alakalı.
  • kalede ufuk ceylan başlayacakmış.

umarım şöyle 3 penaltı, 5 tane karşı karşıya çıkarır da, leo franco illetinden kurtarır bizi.
  • gollerini şimdi internetten seyrettim ben bunun. arda'nın golü ibrahimoviç'in gollerine, necati'nin golü de thierry henry'nin gollerine benziyor. bu çok önemli bilgi için kendime teşekkür ederim burdan.
  • --- spoiler ---
    levent özçelik: jo'nun az önceki pozisyonuna ne diyosun?
    ömer üründül: evet...
    ...

--- spoiler ---
  • necati'nin thierry henry golü atarak durumu 2-1 yaptığı maç. bu aralar henry bile atamıyor bunları, o derece.
  • yanlış telafuz edilen futbolcu isimleriyle, oda yankılarıyla, kapı gıcırtılarıyla ve mükemmel yorumlarla izlediğim, adını koyamadığım değişik bir spordu bu müsabaka.
  • nasıl bir skorla biterse bitsin ikinci maçta galatasaray tur atlayacağından, skorundan başka şeylere dikkat edilmesi gereken maç.

konuşmayayım diyorum ama, neymiş ufuk ceylan şöyle ufuk ceylan böyle...yahu adam ilk maçlarını oynuyor bir sürü maç eksiği var, heyecanı var...

levent özçelik ve ömer üründül'den zaten beklemiyordum, onlar da söylemedi ama ilk gol defansa çarparak yön değiştirdi, kalede casillas olsa goldü o top. neymiş yediği gollere bak'mış bilmem ne...ikinci gol de zaten karşı karşıya, çok da güzel vurulmuş bir toptan geldi. bu iki golde kaleci hatası var diyen ya kördür ya dayak yememiştir.

sanırsın franco böyle topları kurtarıp ekstra puanlar kazandırıyor. yahu bu adam hem yerli hem genç, franco yiyeceğine o yesin.
    yeter ki oynasın.
hesabın var mı? giriş yap