• bu 30-40 yaş araligindakiler size ne etti diyerek katıldığım kampanya.
  • yarışmaya 32 yaşında izmirden katılan adamım. evlenmek veya bekar kalmak gibi bir çabam olmadan yaşıyorum. hayatlarımızı ayrıntılar belirlediği desteklediğim platform
  • başlık altına yazanların hepsi erkekken nasıl eşleştirileceklerini merak ettiğim başlık.

herneyse efenim; gayet dingilim, ipe sapa gelmem, havan dövücünün hınk deyicisiyimdir, evim ve arabam da yok. taliplerimi çıkışta bekliyorum ona göre.
  • ben kaçıyorum 9 yıl sonra görüşürüz. sözlüğün evli abi ve ablaları niyeti bozmuş yakacaklar başımızı
  • (bkz: #88747888)
    yanaşın kızlar.
  • beni unutmayın
  • evli olanlar için de karımı ve kocamı nasıl aldatabilirim başlığı açılsın ki burda ki şerefsizler defolup gitsin o başlığa.

niyetler temizse okulda, yolda ya da kütüphanede tanışacağın birinden farksız olmasa gerek burası.

görücü usulü hariç evlenen tipler nerde tanıştı acaba gelip burayı eleştiriyor. her boku eleştiren tipler de girip yazmazsa kendilerine faydaları olur.
  • geyik amaçlı yazan da var, ciddi ciddi birileriyle tanışmak isteyen de var. ve de enteresan bir şekilde de tutmuş gibi gözüken bir başlık. *

şaka maka merak ettim, hadi 30-40 yaş arası bekar erkek neyse de, türkiye'de de o yaş aralığında bekar çok kadın var mı ki eksi platformunda? enteresan.

neyse ankara'da olup da tanışmak isteyen olurss... heheh
    (bkz: gecenin bu saatinde saçmalamak)
  • oolleeyyyyy sonundaaaa
  • tinder falan açın daha kolay olur. o yaşta eğlenecek çok insan yoktur tahminimce :)
hesabın var mı? giriş yap