• 10/10 luk rezalet.

il sağlık müdürlüğüne git şikayetçi ol bilader.
  • rezalet puanımı 10, dentistanbul benim için bitmiştir.
  • çok haklı bir isyan. özellikle diş gibi sancılı bir sorunla yüzleşirken bir de hastanelerin böyle kurnazlıklar peşinde koşması mide bulandırıcı.
  • desteklenmesi gereken rezalet gibi rezalet.

sorunun çözülmesi ve basligin yukarida kalmasi icin (bkz: up)
  • nasıl olsa vidayı çaktık,eşek gibi ödeyecek diye düşünmüşler sanırım.
    kısaca eşek yerine konmuş bir vatandaş isyanı.
  • 10/10

dentistanbul seni yazdım arslanım.
    kendinizi bir an bu rezaleti yaşayan arkadaşın yerine koyun. kendisi gene sakin davranmış. ben ordaki sorumlulara da implant gerekmesi için elimden geleni yapardım.
  • 8/10 olarak değerlendirdiğim rezalet.

2 birimlik kısmı kendi yaşadığım tecrübeden dolayı kestim.
    ben de özel muayenehanede, hem de yılllardır gittiğim dişçide implant yaptırdım. aynı şekilde sonradan istenen diş ücretiyle karşılaştım, şaşırdım ama dedim heralde racon böyle.
    tavsiyem 300 lira da onlarına olsun deyip tedavini bitirmen kardeş. geçmiş olsun.

edit:sebep olduğu mağduriyet giderildikten, sonra mağdur tarafından içeriğinin editlenmesi suretiyle insanların okuyup ders alması engellenen rezalettir.
    bu nedenle 6 puan birden kırıp notumu 2/10' a çekiyorum.
  • dişinizi yaptırmadan önce hukuki işlemleri başlatmanızı önerdiğim rezalet. elinizde fatura vardır. onunlar birlikte bir mahkemeye başvurup bilirkişi talep edin. dişinizin yarım kaldığını tespit ettirip dişinizi öyle yaptırın.

sonra bu arkadaşları tüketici mahkemesine, sağlık bakanlığına şikayet edin. parasını ödediğiniz bir hizmeti almamışsınız yada eksik almışsınız.

dış görünüşünüzü etkilediği için maddi manevi tazminat alabilir dişinizi bedavaya getirebilirsiniz.

bence güzel rezalet teşekkürler dentistanbul.
  • türkiye'de kimseye iş bitmeden para vermemek gerektiğini gösteren bir rezalet daha. tabi burada el mecbur. niye? koskoca kurum diyorsunuz,şantaj falan yapmaz diye düşünüyorsunuz.
  • şansa denk geldiğim başlıktır. bende kendi disçim pahali diye* alternatif ararken dentistanbul'u fiyat için tercih edecektim. kapısından geçmemek lazımmış.
hesabın var mı? giriş yap