• hadi be ekşi, 30 bin lira. zonguldakta olan yok mu? bir araştıralım. çok rahat toplarız.

başlığı aktif tutalım.
  • eymen yasir'e yardım edelim kampanyasında cok daha buyuk miktarlarda basarıya ulasıldı. ancak aileyle iletişime gecip, valilik onaylı kampanya duzenlenmesi halinde basarı artacaktır.
  • arkadaşlar burada bir noktaya değinmek istiyorum. ihtiyaç sahibi insanlara duyarsız kalamayan, gelirinin ciddi sayılabilecek bir kısmını bu tip durumlara yardım amaçlı gönderen bir insanım. öncelikle bunu belirteyim.

ancak ne kadar çabalasak da bu tip yardım kampanyaları ile kalıcı bir çözüm getiremiyoruz. asıl yapmamız gereken bu felçten kurtarma ve buna benzer durumların 30 bin liraya mal olmamasını sağlamak olmalı. sonuçta bu çözümü getirecek ameliyatı uzaylılar yapmıyor ve ilaçlar uzaydan getirilen maddelerle üretilmiyor. bu arkadaşlarımızın sorununu çözmek çok zor olmayan süreçlerle sağlanıyor. neden 30 bin lira? birileri bu işten zengin olduğu için 30 bin lira. bu tip kampanyalara destek verdiğimiz kadar, fırsatçı tıp sektörüne karşı da savaş vermeliyiz. bu konudaki isyanları da desteklemek yerinde olacaktır.
  • yardım kampanyasına dönüştürülüp hesap numarası paylaşılması gereken durum.
  • zonguldak amele birliğinde yer altındaki işçilere kumanya hazırlayarak çocuk okutmuş bir büyükannenin torunu olarak; zonguldaklı ekşiciler aileye resmi kampanya için yardımcı olurlarsa, bizde buradan üzerimize düşeni yapabiliriz.
  • hesap numarasının paylaşılmasını bekliyorum, üç beş bir şeyler yapabilirsek ne mutlu bize.
  • insanları birbirine muhtaç eden sosyal devlete selamlarımla destek veriyorum. 30 bin lira para değil hakikatten.
  • hesap nosu beklediğimiz kampanya.
  • (bkz: up)
  • eşinize dostunuza ramazan fitre, zekat yada erzak yardımlarından en azından bir koli parasını irem kardeşimize bağışta bulunmaları yönünde telkinde bulunabilirsiniz.

valilikten onaylı hesap bilgileri bekleniyor.
hesabın var mı? giriş yap