• her halttan rahatsız olan tiplerden daha düzgün bebelerdir.
  • öncelikle tanım; hayattan zevk almayan bir dingilin beyanatı.
    60 yaşına gelsem de izleyeceğim. sizin derdiniz ne anlamış değilim.

edit: thanos siksin seni.
  • 35 yasindayim ve dedigin gibi kiz arkadasimin bize aldigi marvel baskili tshirtlerle londradaki avrupanin en buyuk imax ine sahip odeon bfi da ilk vizyon gunune bilet alarak surekli yaptigimiz aksiyon.

cikista thames kenarinda birer pint icer eve gider sevisir uyuruz. dene sende bak hakikaten guzel.
  • benim bu bebe.hayata bi kere geliorm salak sacma kaliplara girip kasinti kasinti dolanmiorum icimden ne gelirse onu yapiyorum.acayip mutluyum.deadpoola da bayiliom.
    buyumek bi bok deil ki olm niye 30 yil hayatta kaldin diye bu biseylere engel olsun.
  • başlık sahibi %80 ankaralı*
  • türklerdeki salak saçma kafalardan biri olan artık ben büyüdüm kafasının dışa vurumu olan başlıktır. bu kuzenim var evlat olsa sevmem. 23 yaşında üniversiteyi bitirdikten 6 ay sonra üniversitede kafakoka aldığı bir çocukla evlendi. ilk icraati zaten 6 aylık olan iş hayatını bırakıp ev hanımlığına terfi etmek oldu. sonrasında evli ve ev hanımı olan teyzeleriyle takılmaya başlamak oldu. tabi yaşlar falan hep 50+. artık büyümüş, evlenmiş ve evinin hanımı olmuştu. bunu ben demiyorum kendi öle diyordu *sonra inanmazsınız ama ev hanımı bir mühendis olarak internetcafe falan açtı. o kadar büyümek ki vizyonsuzluktan acı çekmek.

marvel evreni mi daha fantastik yoksa sizin yaşadığınız bu kafalar mı aq?

yani siz bu alıklara bakmayın hayatın tadını dilediğini gibi çıkarın.
  • 40'lı 50'li ve 60'lı yaşlarımda hala marvel filmi çekilecekse izlemeyi düşünen biri olarak destek verdiğim bebedir.

bayıldığımdan değil ama 2 saat kafa dağıtıyoruz, ne güzel. sizin gibi ota boka kafayı takacağıma, bunlara bakarım daha iyi mk.
  • ekşi sözlük'te beni bu kadar iyi anlatan başka başlık görmedim. sahibini kutlar ağzıyla yanağının birleştiği yere bir buse kondurmayı görev bilirim.

- 30 yaşındayım *check*
    - tam bu hafta netflix'te mcu maratonu yapmaya başladım tekrar ilk filmden itibaren *check*
    - ankaralıyım yani bebe uygun bir tabir *check*

tebrik ediyorum karşim. ama çizgi romanda dc>marvel o ayrı.
  • mart ayından itibaren ben oluyorum bu bebe. bu ara askerliğimi de bedelli yapmadım gidip doğuda paşalar gibi yaptım.
hesabın var mı? giriş yap