• beşiktaş'ın dinamo kiev ile aynı gruba düşme ihtimalinin olmamasıyla bir hayli şaşırtmış olan kura çekimi.
  • toplanın, galatasaray'ın d grubu için oluşturduğu sinerjiyi fenerbahçe, beşiktaş ve akhisar için de oluşturalım. eğer bu sinerji de tutarsa harika planlarım var. mesela suriyelilerin gitmesi.
  • genk'i beğenmeyenler marsilya,s.lizbon,milan,paok falanı görmüyor galiba..çok iyi kura
  • tarihimizde ilk kez 4 türk takımının birden avrupa'da gruplardan çıktığını izleyebiliriz bu sene. akhisar'a da acayip güveniyorum o konuda. hadi yapalım şunu da ülke puanının amına koyalım. şu dediğim olayı sadece 2 yıl yapsak, lig ikincimiz şl'ye doğrudan katılacak. aslında o kadar da uzakta değiliz. kupa almaktan bahsetmiyorum. sadece 4 takımımız gruptan çıkacak. sonra isterseniz hemen elenin. nitekim birçoğu da hemen elenmez. hadi galatasaray için şl son 16 aşaması çok zor bir aşamadır hele ki ters takım gelirse elenebilir. ancak ben uefa son 32'de herhangi bir türk takımının elendiğini hatılamıyorum. ya gruplarda takılıyoruz. ya da çeyrek final falan görüyoruz. en azından son 16. denizlispor bile son 32'de lyon'la karşılaşıp herifleri elemişti* üstelik kendi evinde 0-0, deplasmanda 0-1 kazanmıştı. o sebeple bu sene güzel bir sene olabilir. allah'ın belası bütün işi gücü türkiye ligi olan avrupada yedek kadroyla çıkan türk takımı görünümlü katar takımı olan başakşehir de elendiğine göre tüm takımlarımıza güvenebiliriz.

--- fatih terim sesiyle ---

allah yardımcımız olsun!!1!!!bir!1!!!

--- fatih terim sesiyle ---
  • gruplarla alakasız olarak uefa'nın sitesinde bulunan canlı yayın kura sistemi şahane olmuş. yazılım açısından şahane bir iş çıkartmışlar.
  • aha malmö geldi... 8-0 lık kader kurbanı kardeşimiz gel sarılayım sana...
  • yarın saat 15'de yapılacak olan kura çekimi. türkiye'yi akhisarspor, fenerbahçe ve akşam turu geçerse beşiktaş temsil edecek. bu durumda beşiktaş 1.torbadan akhisar 4.torbadan kuraya katılacak. fenerbahçe'nin torbası akşamki sonuçlara göre belli olacak. fener şu an 3. torbanın en tepesinde. üstündeki eleme oynayacak takımlardan biri bile elenirse fener 2.torbaya yükselecek. bu takımlar hangileri peki?

- sevilla, zenit, olympiakos, beşiktaş, kopenhag, celtic, gent, genk, ludogorets, steau bukreş diye gidiyor.

yani ihtimal büyük. en kötü biri elenir kesin(umarım beşiktaş olmaz)
  • beşiktaş dinamo kiev ila aynı torbada ama bence yine de aynı gruba düşecek
  • fenerbahçe ile anderlecht en son oynadığında 2007-2008 şl ön elemesi mi ne oynamıştık. adamları yendikten sonra çeyrek finale kadar gitmişti takım.

2 gündür ülkemize bal akıyor anasını satayım.
  • kura çekimi bugün saat 14:00’da monaco’ da yapılacak ve eurosport 1 ve uefa'nın resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak takip edilebilecek.
hesabın var mı? giriş yap