• ilk dakikasindan son dakimasina kadar kufur yemenize sebep olur.

şu arabalari istanbul bok çukurunda kullandiginiz gibi kullanmayin.

emniyet şeridine dalmayin,
    aralara kaynayip şerit sayisini arttirmayin,
    ondeki araca yakin takip yapmayin
    ondeki araci taciz etmeyin
    hiz limitinde giden öndeki araca habire sellektor yapmayin,
    ana yola çikarken gelen arabayi göre göre aniden yola atlamayin,
    serit degistirirken arkadaki araca sıfır geçmeyin, en az 2 metre mesafe birakarak degistirin.

kisacasi insan olun. bu olaylari bok çukurunuza donunce doya doya yaparsiniz ama egede yapmayin. alişik degiliz bunlara.

34 plakanin egede karizmasi sifirdir. gene geldi a. koduklarim denir sadece.
  • eee yani? gitmek? sonra ne olmuş?

işyerinde sıçmak kadar normal bir eylemdir. başlık değeri yoktur.

bu kadar yormayın kendinizi abim.
  • 34 plakanın ve aracın iyi olmasının insana farklılık ve karizma kattığını düşünenleri ortaya çıkartmıştır.

ege'de parmaklarıyla gösterecekler seni maşallah. asdssadas

tanım: güzel bi aracınız yoksa ve aracınıza 34 plaka takılı değilse malesef karizmaya sahip değilsinizdir.
  • hayatımda gördüğüm en kötü sürücüler izmir ve civarındaydı. "34'ler düzgün araba kullanın" çağrısı yapanlar sanıyorum aynı zamanda izmir'in çok güzel bir şehir olduğu hayalini yaşayanlarla aynı.
  • ekseriyetle trafiğin anasıyna defalarca ters yoldan ilişkiye girdikleri için egeli şoförler tarafından takdir (!) edilirler. başka da bir numarası yoktur.
  • 34 plaka beyaz arac ve sirket arabasi kombosu ile tamamlanirsa tadindan yenilmez bir eylem olur.
  • gittiğin yerin trafiğinin anasını sikeceğine delalettir.
  • istanbul'un keşmekeş'inden nefret eden bir insan olarak ve istanbul dışında çalışan bir insan olarak, şaka maka istanbul şoförlerinin çoğu ildeki sürücülerden daha yüksek trafik aklı olduğunu düşünüyorum ve izmirlileri 45 plakalı manisalılarla başbaşa bırakıyorum. karar sizin :)
  • bakanın bir daha bakmasına neden olabilecek durum. sonuçta istanbul plaka abi.. vöeh yani boru mu
hesabın var mı? giriş yap