• *aklı başına oturmamış sığırın toplumdaki demografik yapıdan sosyolojik tespit yapma çalışmasını yüzüne gözüne bulaştırması sonucu mal durumuna düşmesine sebep olan başlık.

*yazma ediminin sıçma edimiyle aynı şey olduğunu zanneden entelektüel dünyası sığ insan önermesi.

*anasının babasının 3 kuruşluk ssk emekli maaşıyla kendisine 501 alma hayalleri kuran lumpen proleter kusmuğu

edit:40 yaşındayım hem okurum hem yazarım
  • o sgk primlerini hesaplatmak icin, ise alacagi ergen elemanlari daha eksisozlukte kesfedip, bu tarz baslik acanlarin aninda uzerini cizen adamdir.

umarim karsima bir is gorusmesi munasebeti ile cikmazsin ergenim, o zaman kimin bos bir insan, kimin dolu bir insan oldugu hemen ortaya cikiyor cunku.
  • benim lan bu. hadi ben 37 olmuşum, yaşımı başımı almışım, unumu eleyip eleğimi asmışım, öyle takılıyorum.

iyi de sana sormazlar mı "evladım sen mal mısın? yirmili yaşlardasın ve klavye başındasın." diye? git azıcık sosyal ol. insan tanı. dingil.
  • zerre birikimi olmayan, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan bazı yazarlara göre daha manalı bi aktivitede bulunuyor olabilir. sağa sola saldırıp her bi boku eleştirmek için yırtınmaktansa, işe yarar bi kaç bilgi bırakıyordur buralara, lazım olduğunda kullanıyoruzdur falan. hepsi için söyleyemem ama bi çoğu iyi ki vardır. şahsen benim hayatımı bi çok yönden kolaylaştırıyorlar çünkü. redhouse'da bulamadığım kelimeyi burada bulduğum sürece, bilgiyi verenin yaşı umrumda olmaz. sizin de olmasın.
  • kimseye bok atmak istemem ancak abi bıktım artık ya bıktım.. ulan nerede bi ergen var toplanmış buraya.. saçma sapan başlıklar, entryler, tartışmalar.. kurban olun siz 35 yaş üstü yazarlara..
  • aynı zamanda hergün gündemde ve debede surviver all star görmeye de tahammül edemeyen insandır. lafa gelince 12 dil bilip, 2213 ülke gezmiş ergenleri acıyarak okur. "nerede o eski sözlük yazarları?" diye içerlenir, durur!
  • bunlar daha iyi günleriniz. yazdıklarımız iyi kötü okunabilir durumda, daha aklımız başımızda, demans, parkinson ve alzheimer'la boğuşmuyoruz. 78 yaşına da gelsek yazacağız burada.
    aynı başlığa on beş kere benzer entry, bazı harflere uzun basma, kendini tekrar eden kelimeler.
    bak o zaman nasıl sıçıp sıvayacağız, yok mu kırklık, otuz beşlik aklı başında yazar diye ağım ağım ağlayacaksınız köşelere çömelip.
  • çok ayıp etmiş insan evladıdır. oysa otuzunu geçti mi şöyle uygun bir mezarlıktan kendine yer almalı, vasiyetini yazmalı, dünya işlerinden elini eteğini çekmeli ve bir köşede rabbine kavuşmayı beklemelidir.
    ki ışıklı dünya da, ekşili sözlük de şaşkın ergenlere kalsın, değil mi ama.
  • sözlüğü kendi oyun alanı sanan bebelerin diline düşmüş insandır.
  • okumanın yaşı yok ise gençler,
    yazmak en az okumak kadar gereklidir derler.
    zorunuza gittiyse yaşımız,
    neylesin birkimse ablanız.

(bkz: failatun hih failatun hoh failun hahhah)
hesabın var mı? giriş yap