• gümrükte sıkıntı yaratır çünkü 75 euro sınırı var.
  • %5 memur zammının bütçeye 4.2 milyar tl yük getireceğini, bunun bütçe imkanlarının ötesinde olduğunu söyleyen aynı zihniyetin ürünüdür. (dikkatinizi çelerim dolares değil tl)
  • "babuaaa, ders için lazım, valla!" diye salya sümük ağlayan oğluna kanan babanın eve bilgisayar almasının daha büyük çapta olanı.
  • o paraya öküz alınıp 15 milyon öğrenciye dağıtılsa, 12 yıl sonra öğrenciler mezun olurken 15 milyon öküz sürüsü elde edileceğinden, tasvip etmediğim girişim.
  • çok değil bundan en fazla beş sene sonra dünya angry birds ve fruit ninja şampiyonlarını yetiştirmek amaçlı gayet yerinde bir yatırım.
  • tanesi 300$ olan ipad alımı.. çok uygun lan, sipariş kabul etmiyorlar mı acaba??
  • her şeyimiz tamamdı bir tablet eksikliğimiz vardı 4,5 milyar dolar verdik aldık. ne güzel değil mi?

bir çok okulda kırtasiyeden tuvalet kağıdına test kitaplarından diş macun, fırçasına ihtiyaç varken akıllı tablet zaten mecburiydi. hoş ne yapsın çocuklar kırtasiyeyi, yazmasınlar anasını satayım. akıllı tabletlere yazsınlar. tuvalet kağıdıyla popolarını silmesinler, dişlerini fırçalamasınlar, sabunla ellerine yıkamalarına da gerek yok pislik içinde yaşayıp gitsinler.

şimdi bir çok öğretmen yazar "ne alakası var ya" diyecek ama aranızda doğu bölgelerinde öğretmenlik yapan var mı? sadece doğu değil batı bölgelerinde bile bir çok eksik ihtiyaç var.

ağrı'da bir okul;

okulumuz sobalı ve birleştirilmiş sınıflı küçük bir köy okulu. 1'den 5.sınıfa kadar 80 öğrencimiz var. çocukların yaş aralığı 7-11 dir. okulumuz öğrencilerinin sessiz çığlıklarına duyarsız kalmayacağınızı düşünerek bu mesajı gönderiyorum. öğrencilerimizin birçok şeye ihtiyacı var. bırakın defteri kalemi bu kış şartlarında giyebilecekleri ayakkabıları bile yok. öncelikli isteğimiz öğrencilerimiz için kırtasiye yardımıdır. göndereceğiniz bir hikaye kitabı bile onların gözlerinin ışıldaması için yeterli olacaktır. geleceğimizi aydınlatacak olan çocuklar için bir umut da siz olun.. erdem çakıcı sınıf öğretmeni 0553 xxx xx xx erdem_cakici@xxxxx.mail

adana'da bir okul;

serkan kürkçü
    okulumuza kitap kırtasiye ve ayakkabı ihtiyacı vardır.öğrenci sayımız 40.ilginiz için teşekkür ederim.
    serkan_basbug@xxxx.com
    0505 xxx xx xx

köy okulları yardım platformu

kırtasiye ve ayakkabı en çok ihtiyaç duyulan ürünler ama olmazsa olmazımız tablet. çünkü bizim ülkemiz eğitim konusunda her türlü eksiğini tamamlamış tek eksiği tablet olan ender ülkelerden biri. şimdi tablet anlaşmamızı yaptık eksiğimiz kalmadı. oh ne güzel, öğrencilerimiz ellerinde tabletleri, üstünde başında kıyafeti olmadan, ayağında ayakkabısı olmadan mutlu mesut öğrenecekler büyük insanlar olacaklar. sonra küfür edersin ağzı bozuk derler bi siktirin gidin.
  • türkiyedeki ikinci el ipad piyasasını canlandıracak gelişme.
  • anlamakta güçlük çektiğim olay. lan arkadaş sanki yurdum çocukları her zaman pür dikkat ders dinleyen,ödevlerini ders araları yerine evde yapan kişilerden oluşuyor da ipad veriyorsun. sonra derste temple run,fruit ninja,angy birds oynayan tipler. ipad yerine öğretmeni olmayan okullara atamayı yap, yıkık dökük bir halde eğitim verilen okulları yenile sıra sonra ipad dağıtırsın.

(bkz: her kuşu siktik bir leylek kaldı)
hesabın var mı? giriş yap