• genelde hunharca görüntülü aradıkları ya da sesli mesaj yolladıkları için merak ettiğim durum.
    burada da ara ara mesaj bekleyenlerde koca koca adamlari mesaj beklerken görüyoruz bana komik geliyor da yat aşağı uyu ne mesaji. ne konusabilirsin ki sen. ben sonunu biliyorum bir iki mesaj sonrası yorulup, vatzup'a telegırama geçelüm mü? diyecekler. sen oraya geçmeyi düşüneceğine, sırat köprüsünü nasıl geçeceğini düşün.
  • mis iralilayin abla geç oldu yat istersen.
  • bizim amcaoğlu posta teşkilatını masraflı bulduğu için güvercin kullanıyor.
  • mesajlaşıyor ama sadece ihtiyaç halinde hiç goy goy yapmıyorlar
  • yok tatlım duman yolluyoruz size, başka türlü etkileşim alamadığımız için :p başınızı tiktoktan kaldırdığınızda konuşalım bu konuyu
  • 37 yasindayim 40 yaşında oluncada devam edeceğim.
  • yoo, bazılarımız dumanla haberleşiyor, bazılarımız atlı ulak gönderiyor.

ben mesela atlı ulak tercih ediyorum. çünkü alındı mesajı geri geliyor.
  • yok havaifişek atıyoruz. değişik bir alfabe ama biz aramızda anlaşıyoruz.
  • damına bile koyuyoruz. eyt çıktığından beri sabahtan akşama kadar muhabbet çevirmekten başka işimiz de yok. işte son mesajlarımdan örnekler.

- kız hayriye takma dişleri salonda mı bırakmışım? baksana!
    - fahrettin bey yatsı kaç rekattı?
    - ismet'in cenazesi de çok güzel oldu be. vasiyetimdir benimkine de helvayı hasan usta'dan alın.
    - arkadaşlar kışın dizlere örtmek için yünlü battaniye mi, sentetik mi tavsiye edersiniz?
    - bak gördün mü feriha'nın hayırsız torunu uyurken suratını çizip tiktok'a koymuş. ben onun anasını da hiç tutmamıştım zaten.
    - duydun mu? bizim feridun'u zehra'yla basmışlar. feridun "kaliteli sertlik" başlığıyla herkese videosunu gönderiyor.
  • emekli oluyorlar.
hesabın var mı? giriş yap