• hakkında kendi ayakları üzerinde duramadığı kanaatine nasıl ulaşıldığını merak ettiğim erkektir. belki ailesi kendi ayakları üzerinde duramıyor? ihtiyacı olan onlar?
  • bayılıyorsunuz insanları bir takım kılıflar içerisine sokup öyle yargılamaya.
    hayırdır anasını satiim, kim çıkardı o kılıfları en başta, neye göre kime göre sokuyosunuz bu kılıflara insanları ?
    önce kendi kalıplarınızdan kurtulun da ona göre daha sağlıklı ve objektif yorumlar yapabilin.
  • baba ile sadece kemal sunal izlenmiyordur diye düşünüyorum?...
    tutti frutti izlerken yaşanan heyecanları hala taze taze yaşamaktır kanımca.
  • (bkz: gönüllü bir evde kalma)
    (bkz: istesem olur da ben istemiyorum kanka)
    zaten dünya üzerinde bir eleman yok ki istese adriana limaya çakamasın.istemiyor sadece :)
  • dunyadaki ekonomik gidisat nedeniyle bol bol gorecegimiz insanlardandir. herkes yaftalamis yok sorumsuzmus, yok adam olmazmis vs vs. yahu adamin kazanci ayri eve cikmaya, evlenmeye yetmiyorsa ne yapsin? ayrica ayri eve cikma ihtiyaci duymuyor olabilir, evlenmeye ihtiyac duymuyor olabilir, adam belki aseksuel ve dolayisiyla cinsel hayati yok kime ne? ebevenylerinin belki bakima ve ilgiye ihtiyaci var belki de adam bunca yildir kilini kipirdatamadi.
    adamligi ayri eve cikmak zanneden gerzekleri ortaya dokerken beni de sacma sapan her halta duyar kasan tip haline getirmis gereksiz bir basliktir, burada vakit oldurdugum icin allah beni bildigi gibi etsin.
  • 46 yasinda santiye de odada yasamak ornek verelim o zaman
  • ailesine yardım etmek ve yanında olmak için, kendi hayatından feragat eden bekar erkektir.
  • ulen kendi evine çıksa bu sefer de "anası babası varken bir bekarın aynı şehirde eve çıkması" dersiniz.. ne bok yemeğe çıkmış dersiniz? değil mi?

size yaranmak mümkün değil..

anne ve babasını yalnız bırakmak istemiyor olabilir değil mi?
  • sağlıksız bir anne baba ilişkisi kurbanı erkektir.

ben oğlumun 40 yaşında benimle yaşamasını istemezdim. kendine göre bir hayatı olduğunu, bensiz de ayakta kalabileceğini, kendi evini idare edebileceğini görmek isterdim. hatta belli yaştan sonra yalan yok, haydi yavrum artık büyüdün der kovardım bile evden.

40 yaşında bir adamın/kadının farketmez ne derseniz diyin, anne ve babasının yanında yaşaması tuhaftır. anne ve babasının o adamı/kadını hala evlerinde besliyor olmaları da tuhaftır. ve bunu normal bulan insanlar da tuhaftır.

ben anneme /babama bakıyorum, onlar bensiz olamaz düşüncesini savunanlar da var bu ülkede. sağlıksız kare sağlıksız, girift ilişkiler. ihtiyacları olduğunda yanlarında olursun ama aynı evde yaşamak? ve 40 yaşında olup hala bunu savunmak...
hesabın var mı? giriş yap