• şu her xx tl’ye alınacak araba başlığına 50 model bmw,70 model mercedes yazan mallar benim kendime olan saygımı artırıyor.
  • güzel yazıyorsunuz da o yazdığınız üst segment araçlar ile clio aynı mı yakıyor arkadaşım?

herkes ister sağlam araca binmek ama belli ki alınacak araba zor alınıyor. bu nedenle de az yakması gerekmez mi?
  • 2013-2014 toyota yaris veya honda jazz'ı önererek yanıtladığım sorudur. 1.3lt atmosferik motoruyla, sorunsuz otomatik şanzumanıyla garibanın dostudur. gitmez belki, evet. ama 45.000 tl.
  • (bkz: eksiden.com)
  • 2015 linea pop , 2014 clio joy , 2015 symbol 90 hp joy . bu araclardan ihtiyacina uygun olanini secmelisin.. paranizin yettigi kadar mercedes , bmw alirsaniz o aracin bir o kadar da yerin altinda masrafi olacagini , yahut olabilecegini hesap etmelisiniz .. kaldi ki belirsizlikler ulkesinde yasiyoruz. ani bir nakit ihtiyacinda sittin model mercedesi babaniza bile satamazsiniz. o yuzden macera pesinde kosmayin .. elinizde bir adet 45 bin tl varsa o parayi doviz gibi altin gibi bir araca yatirin..
  • olm bu başlıkları açan hep aynı adamda hergün biyerlerden paramı buluyo. önce 18500 tl ye alınabilecek en iyi araba, sonra 25000 tl ye sonra 45000 tl ye. hayır ne iş yapıyonda bu kadar kısa sürede ne kazanıyon yiğidim. bu yarın gelir 105000 diye sorar!
  • vergi ve yakıt konusunu bilmemekle beraber 2006 model civarı subaru forester olabilir.
    çoğunluğu lpg'li oluyor. arabaya bindim dersin.
    dağa tepeye sür, havan olur.
  • astra cdti 1.3 2012 model. diesel'dir. az yakar, vergisi düşüktür. kalkışta ağır kalır otobanda canavardır. sunroof, otomatik klima, navigasyon, yokuş kalkış, park sensörlü, kameralı vs. ne ararsan vardır. kendi segmentinde en geniş iç kabine sahiptir, iç döşeme malzemesi kaliteli araçtır. (a3, golf, bmw1 modelleri ile kıyaslayabilirsiniz.) bagaj hacmi 400 küsür litre ile havuz gibidir. sağlamdır, alman arabasıdır. senede 1 kere 15.000 km.de servise gider 500 tl.ye bakımı yaptırılır. he ben zenginim param çok diyorsan git bmw 1 kasa al. serviste kapıyı eur para birimi ile açarlar. demedi deme.

edit; 95 beygirdir.
hesabın var mı? giriş yap