• ne yazık ki saçma bir programın yine saçma sahneler yaratarak saçma bir türkiye portresi çizeceğinin göstergesi.
  • yalandır. ben gördüm en düşük 1 ytl vardı.
  • turk televizyonculugunun absurdite skalasinda yeni bir doruk noktasi*. anthony hopkins hannibal kiyafetiyle yemekteyiz'e katilip konuklarina kafatasinda beyin ikram etse, konuklar limonu eksik, az pismis bu filan dese bundan bir parca daha tuhaf olur ancak.
  • bu kötü günlerde halkıma moral olacak büyük olaydır. acun da bu denli organizasyon organizatörlüğü yaparak çok seviyoruz ailecek... umarım kalıcı olur...
  • var misin yok musunun yeni ataklarından biridir... eğer saçma sahneler olmadan türkiye yi tanıtabilirsek, yayın ekibini tebrik edeceğim hadise... 20 aralıkta show tv de izlenebilir.
  • çadırların havalarda uçtuğu rockncoke festivalinden sonra zaten gelse gelse acuna gelirdi tepkisini hak etmiş olay.
  • hamdi bey'in ne yapip edip 50 cent'e kutuyu actirmamasi gereken durumdur. ne olur ne olmaz. bu christina degil kutuyu acinca yuzun gulsun hamdi bey. uyarayim.
  • (bkz: candy shop)
    (bkz: lokum diyor)
  • adriana lima'yı programına çıkartamayan acun'un ulan kimi çıkartabiliriz diye arayıp tarayıp bulabildiği kişilik. 50 cent'in çıkacağını duyunca aaauuuuvvv diye bağırıp çılgınca alkışlayanların sorsalar 50 cent'in gerçek adını* bilemeyeceklerine eminim.

bu arada sırada ne var merak ediyorum. kolombiya kokain baronu mu?

edit: adrianayı ne yaptı etti çıkarttı. tebrikler...
  • acunmedya.com dan başvuru yapalı yaklaşık 6 ay olmuştu.bu kriz ortamında bu kadar beklemek onu çok üzmüştü.paraya ihtiyacı vardı.çalışmadan,emek sarfetmeden hazır para kazanmak istiyordu.çünkü türkler uzun zamanlardan beri böyle bir hayat tarzı sürüyorlardı ve hepsinin refah seviyeleri çok yukarıdaydı.bu rüyaya kendini kaptırmıştı.amerikan rüyasından sonra ona en güzel gelen rüya buydu.ne yapıp edip bu rüyanın gerçek olmasını sağlamalıydı.ondan daha sonra başvuran christina aguilera bile yarışmış,o ise hüzünlü gözlerle christina aguilera yı izlemişti ve kendisini onun yerinde hayal etmişti.bir gün telefonu çaldı.var mısın yok musun dan arıyorlardı.50 cent yarışmaya hak kazanmıştı.ve artık o da yokum diyecek!
hesabın var mı? giriş yap