şükela:  tümü | bugün
 • yaşasın tam bağımsız türkiye!… kahrolsun amerika! diye bağıran gençleri gominis, dinsiz, vatan haini diye yaftalayan dincilerdir bugün de aynı dinciler amerikanın kucağında oturup kendilerine boyun eğmeyenlere türlü işkenceler yapıyorlar. ama artık kıbleleri sadece amerika değil "para".

  o zaman solcular “yankee go home” diye bağırırken kabeleri amerikan donanması olan ülkücü-dinciler “komünistler moskova’ya” diye slogan atıyordu.

  o zaman camilere "welcome" mahyası asanlar "bugün bir parmak hareketiyle" amerikanın önünde takla atıyorlar.

  sonuç olarak değişen bir şey yok, kimileri vatanını sevmeye devam ederken kimileri de paraya tapmaya devam ediyor.
 • chp'nin amerikan askerleri için kerhane boyatması gibi uydurmalarla götü kurtaramayacak kitledir. çünkü bunda caps var. (bkz: pics or it didn't happen)
 • maocu kesilip çin'e, stalinci kesilip rusya'ya domalan omurgasız solcuların yıllardır ağızlarından düşürmediği lakırdı.
  6 sensin filo da sana girsin...
 • "amerikan askerleri gelecek" diye genelevlerin boyanmasını salık veren siyasetçi modellerinin sivil versiyonları olan sağcılardır.

  her-şey-abd-için! her-şey-abd-için!
 • 40 küsür yıl içinde değişen tek şeyin yöntemler olduğunu hatırlatan dincilerdir. günümüze girmeyelim ki götümüze girmesin dedirten başlıktır ve dahi. vesselam.
 • şehir efsanesi değildir. beşiktaş dolmabahçede kıble istikameti ile boğaz boğazdaki gemiler çakışmaktadırlar. dincilerimiz abd savaş gemisine secde edelim diye düşünmemişlerdir kendi kıblelerine dönüyorlar tabi ama orada amerikan savaş gemilerini protesto eden (onlardan inen askerlerin bir kısmını daha sonra denize atacak) solculara komünistlere çok kızdıkları için, solculara engel olmak, yeterince kalabalık olurlarsa haşat edebilmek için gelmişler, bi nevi amerikan askerine badigardlık. amerika babamızı elletmiyorlar.

  en efsane protesto şekilleri olan cemaatle namazın abd gemilerine doğru olması ise tarihin feleğin bir dersidir, işaretidir, tevafuk diyeyim siz anlayın.
 • (bkz: ismail kahraman)

  dönemin mttb başkanı.

  (bkz: abdestsiz sofuya namaz dayanmaz)
 • karl maxı ilah, stalini peygamber moskova'yı kıble edinenlerin eline su bile dökemezler...
 • dincilerin ne kadarının yaptığının ve desteklediğinin meçhul olduğu hareket. başlığı açan arkadaşlar ve nefret dolu entryler girenler, içindekileri kusmaya devam etsinler de ne durumda olduğumuz yazılı olarak ortada olsun.

  yok dinciler böyle, yok solcular böyle. bi kere dinci ne lan! birlikte yaşadığımız insanların kutsalına kolayca dil uzatabiliyorsak bi bok olmaz bizim toplumdan, hiç bi güzelliği haketmiyoruz. okumuş kültürlü çocukları ekşiciler böyleyse hele.