• "yedi deyz tu day" şeklinde okunan oyundur.
  • hakkında şöyle bir seri yapılmış oyun.
  • ...
  • alpha haliyle bile mükemmel bir oyun. project zomboid'in 3d versiyonunun üzerine biraz minecraft katıldığını düşünün, ortaya böyle bir oyun çıkmış. şu an için barındırdığı buglar ve takılma sorunlarına rağmen ileride müthiş bir hale gelecek gibi duruyor. survival hissini fazlasıyla veriyor.
  • 35 dolar değilde 20 dolar olsa düşünmeden alacağım oyun
  • minecrafttan daha korkutucu,heyecanlı bir oyun.
    the walking dead dizisindeymiş gibi hissettiriyor oyuncuya.göçebe yaşam,yerleşik yaşam,korunma.. kısaca yaşayabilmek önemli.

villaların olduğu caddede ikamet ettim.4-5 gece bir villanın 2.katı ve çatı katında yaşıyım dedim.giriş kat ile 2.ci kata çıkılan merdivenleri kırdım ve bir güzel barikat yaptım oraya.gel görki 5.ci gecede villanın giriş katı harab olmuş hatta villanın yıkılmak üzere olduğunu gördüm.zombiler az daha girişe yüklenseler yıkacaklar villayı.yani oyunun fizik motoru bu yönde gerçekçi yapılmış.oyunu oynarken keşke burada ben olaydım diyorsunuz o anda.konserve kutuları su şişe stoku v.s o korkudan sıçış modunu süper yapmışlar.

ancak bazı saçmalıklarıda var tabii.merdivenden zombinin tırmanması nedir arkadaş?evin yanından direk çatıya merdiven çekeyim dedim alayı çatıda şu an!

alpha 3 pakedinin daha zor olduğunu gördüm.arılar köpekler ve uzaktan vuran zombiler var.uzun lafın kısası bu yeni oyunu umarım daha çok (iyi yönde) geliştirirler
  • bu gün itibariyle steamda satışa sunulan oyun. http://store.steampowered.com/app/251570/
  • %20 indirim ile steam üzerinden 19.99$'a satın alabileceğiniz oyun.
  • en son alpha 7.8 ve 7.9 güncellemeleri ile daha da güzelleşmiş oyun.

oyunun gelişme şekline bakılırsa ileride mmorpg olabilir. oyun sırasında hem diğer oyunculardan hem de zombilerden korunarak hayatta kalmaya çalışırken, bir yandan sığınaklar inşaa edip bir yandanda aletler, silahlar yapıp, tarımla ve madencilikle uğraşıyorsunuz. oyunun çok yönlülüğü ve haritanın oyuncu şekillendirmesine açık olması çok başarılı. grafik ve oynanabilirlik anlamında zayıflıkları olsa da bu konuda da çalışmaya devam ediyorlar. yeterli destekle çok iyi bir oyun haline gelebilir.
  • çok hızlı bir şekilde gelişen bir oyun şuanda alpha 8.6 versiyonunda değerleneceğini düşündüğüm bir oyun ama an itibari ile fiyatı fazla olup çok fazla bug olduğundan dolayı şimdiden alınmasını önermiyorum sıkabiliyor oyun.
hesabın var mı? giriş yap