• sabah yazarı hilal kaplan'ın yaptığı alkışlanası savunmadır.

kaplan, 5 yıl önce 15 temmuz'da gerçekleşen darbe girişimini hatırlatarak, bu nedenle erdoğan'a tam teşekküllü ve ultra lüks bir yazlık saray yapıldığını yazmış.

işte bu kadının da yeteneği bu. kimsenin göremediği o küçük noktaya görebiliyor. mesela biz adam orada sefa sürecek, ejder meyveli smoothielerle ferahlayacak, torunlarıyla deve güreşi yapacak zannediyorduk. iyi ki hilal kaplan'ı okuyoruz da gerçekleri öğrenebiliyoruz.

bu arada 15 temmuz da hakkikaten erdoğan'ın dediği gibi "allah'ın lütfu" imiş. kamu bütçesinden masalsı bir yazlık saray yapıyorsun, "15 temmuz'dan korunuyorum" diyorsun. kıyak iş.
  • 15 temmuz'dan yazlık saraya bağlamak gerçekten büyük iş, helal olsun. çok güzel kafa yaşıyolar, keşke biz de yaşasak boşuna deliriyoruz.
  • bir haftadan daha kısa sürecek bir tatil için 43098609435 milyon lira harcanıp doğa katliamı yapıldığının itirafıdır.
  • daha ne kadar dibe düşebilir diyorum, düşüyor düşüyor bu sefer artık düşmez diyorum daha da düşüyor.

öyle bir yaratık.
  • saraydaki odaların içinde saklanarak fetöcüleri şaşırtıcaz demek istemişlerdir
    temsili
  • utanması olmayan birinin yazısı.

h. kaplan’ın fetö twitlerini buraya tekrar koymaya gerek yok. herkesin hafızasında.

“canını ortaya koyan” demiş o kısım da ilginç. fetöcülerle birebir çatışma yapmıştı sanırım sayın akpli cumhurbaşkanı.

bugün bu sarayı aklayanlar, ülkeyi kurtaran mustafa kemal atatürk’ün dinlenmesi için alınan savarona’ya yıllarca laf söyleyenler.

yine devlet konukevi, milletin yazlığı gibi klişelerle uyutma çabası.
  • (bkz: sen ne konuşuyorsun lan değişik)

geçtim sıradan insanları fakir fukarayı; türkiye'nin en büyük keman virtüözlerinden biri (bkz: ilyas tetik)*ekonomik nedenlerden intihar ediyor siz hala yazlık sarayın ne kadar gerekli olduğunu açıklama derdindesiniz.

hayır yazdığınız adına gazete denen ama uluslararası standartlarda gariban sofrasının yada bitirim kahvehanesinin yiyecek altlığı olmaktan öte işlevi olmayan kağıt parçasını kimse okumadığı için rehavettesiniz de. biz yazdıklarımızla ikna edemediklerimizi sizin yazdıklarınızla ikna etmeye başladık bir süredir bundan haberiniz yok; kendi yazdıklarınız konuştuklarınızla kendinizi bitiriyorsunuz.

çok kibirlendiniz çok yükseldiniz güneşe çok yaklaştınız yanıp düşmeniz pek yakın.
  • ne 15 temmuz ama, hala ekmeğini yiyorlar. bunu nasıl 15 temmuz'a bağladılar diye düşündüm ama bulamadım.
    yazlık saray ile 15 temmuz'un tek bağlantısı;
    yazlık saray'ın 15 temmuz gazileri ve şehitleri adına toplanan paralarla yapılması olabilir en fazla.
  • fetöcü sözde bir gaste yazarının saçmalaması.
  • güzel saçmalıktır. olumsuz bir durum olduğunda yazlık saraya gidileceğini dış mihraklar falan herkes öğrendi. artık güvenli değil orası. benim tavsiyem otele çevrilip halka açılmasıdır. acayip gözüm kalmıştır. benim gözümün kaldığı şeyden kimseye hayır geldiği görülmemiştir. daha dün karpuz yiyen birinin karpuzunu gözlerimle yere düşürdüm. ciddiyim.
hesabın var mı? giriş yap