• türbansız olsaydı buraya konu olmayacak kadındır
    (bkz: 73 yaşında bmw x5 kullanan açık teyze)
  • "gebersin abicim, benim malıma neden zarar veriyorsung ya?!" şeklindeki süper hümanist yakarışıyla göz dolduran dükkan sahibinden adeta söke söke rol çalmış teyzemizdir.
  • alttaki yorumla güldürmüştür:
    (bkz: anlayamazsınız)
    allah'ım bana da eşime ya da oğluma "bana niye otomatik vitesli araba aldınız?" diye kızmayı nasip et n'olur, amin çok amin.
  • "fitesli" arabaya alışık olduğu için, otomatik "fiteste" gazla frenin yerini karıştırıp kaza yapmış başörtülü yurdum teyzesidir. neyse ki cana zarar gelmemiş çok şükür. masrafı neyse karşılanacak olan dükkan sahibi de çok gitmiş teyzenin üstüne yahu, ne gerek var sanki. bir de alkol testi falan yapıyorlar kıyamam asdljdhdkamssfdhjk
  • gereksiz bir ayrıntıyla çıkıntılık yapmak istemem ama bmw x1 ile kaza yapan teyzedir.
  • "gebersin abicim, benim malıma niye zarar veriyorsun" zihniyetinde birinin dükkanına girmekle çok iyi etmiş teyzedir.
  • ben akıllı telefon değiştirirken bin kez düşünüyorum, alışmak konusunu.
    73 yaşında manuelden otomatiğe geçişte azıcık tereddüt etmiş teyzemiz.
    özgüvenine gurban.

ya da evlatlarının analarına olan güvenine...

teyzenin harekete başladığı yer konya imiş yaw bir de.
    olabilir hani. konya len düdük değil.
    konyalılardır da bunlar. akp'nin kalesi malum.
    zengin muhit.
    vesselam.
  • artık kendisine bir şöför bulması gereken teyzedir. bana madam daisy'nin şöförü filmini hatırlattı. sanırım oradaki kadın da, ileri yerine geri vitese takmıştı, ya da öyle bir şey.

bu arada teyze bildiğin teyzedir. türbanlı falan değildir. boynu görünüyor lütfen dikkat ediniz, türbanlılarda boyun görünür mü hiç!

mağaza sahibinin tepkisi fevkalade iğrenç. "istersen gırk yıllıh söför ol gardeşiim, iyki bağyansın haa".
    kadın yüzde yüz suçlu, belli ki zararın karşılanacak, karşındaki yaşlı başlı teyze, azıcık saygı yaa. kadın orada, neyseki kimseye birşey olmadı, ölen yok diyor, adam "isterse gebersin, iş mi bu yaaa" diye çemkiriyor. yaşlı bir dede olsa, çekip vurmuştu herhalde.
  • çocuklarına saydırmak istediğim teyzedir...

benim peder 66 yaşında şu an ve 4 sene kadar önce araç kullanmasını yasakladık, 2 ay içinde 2 ciddi kaza yapınca.

görmemişlik yapıp araba bmw alacağınıza taksi masraflarını karşılayın, rahat eder.
  • otomobil biraz yüksek olunca sadece x5 olabileceği düşünülen ülke olduğumuzu gösteren kaza.

(bkz: bmw x1)

edit: başlık x5 olarak şettirildiğinden.
hesabın var mı? giriş yap