şükela:  tümü | bugün
  • bende alkolü fazla kaçırınca arkadaş gibi hayal görüyorum
  • senin reis'ci olmadığın ikinci tura seçim bırakmandan belli. bir de inceyi değil akşeneri yazman siyaseti de bilmediğini gösterir.

edit. tam dediğim gibi .adam iyi parti meral ablacı çıktı. ama kabahat gene başkalarına kaldı.
  • kuran'ın yasaklandığından sonrasını okumadım. bu ülkede kuran ne zaman yasaklandı amk iftiracıları?
  • hay dış güçler siksin sizi ya yemin ediyorum gına geldi.

arkadaşım, yanında rüzgar esse beni sikmeye çalışıyolar diye tribe giren kezolar gibi habire dış güçler diye ağlamaktan sıkılmadınız mı? lan siz niye bu kadar paranoyak ve korkaksınız amk. dış güçler dış güçler. gücüne soktuğum!
  • "bu halk her şeyin farkında" en sevdiğim çomar lafı. yarrak farkında amk yarrak.
  • bence erdogan'in kazanamamasi. cunku hem baskan olacak hem bu secimin asil kaybedeni olacak.

secime girmesin diye resmen cabaladigi iyi parti oylari bolum bolum boluyor arkadaslar. chp'yle kafa kafaya gelse de orani anketlerde, bunun yuzde kac eksisi kac artisi olacaginin da hic onemi yok. bu isin sonunda mecliste sandalyesi azalacak ve bu gunlerini mumla arayacak kisi erdogan'dir. onumuzdeki gunler cok hararetli tartismalara gebe.

he bakti olmuyor, yeniden bi erken secim patlatir. bu baskanlik secimi bile kendi ipini agir agir cekmesidir biraz siyaset sahnesinde. onda da temelli olarak gider zaten.

yani baskan olsa ne, olmasa ne?
  • ağalar bende edecek küfür kalmadı.

yaratıcı bir şeyi olan lütfen buyursun.

tanım: tanımlanamayan bir varlığın açtığı başlık.
  • ağlama be ak troll, reyizin ayın 13'ünde ingiltere'ye kraliçenin elini öpmeye gidiyor bak. belki kraliçe kurtarır reyizi, kim bilir.