• üçüncü kere taciz edilince artık kara listeye aldığım numara.

cumhurbaşkanının yılda üçer gün kalacağı biri marmaris okluk koyunda, diğeri bitlis ahlat'taki iki sarayına milyonlar akıtılırken halktan para istemek ayıptır. birine yardım edeceğim varsa da sizin nereye bağlandığı belli olmayan kanallarınız üzerinden yapmam.
  • iban numaramı yollayarak cevapladım.
  • ilk yerli ve milli sapığımız.

pandemi sürecini bitirip hala mesajla para istiyorlar.

pes.
  • devleti "(bkz: spam sms)" olarak bildirdim.
  • saygıdeğer cumhurbaşkanı tarafından başlatılan yardım kampanyasına bugün 3. (üçüncü) defa şahsımı davet etmiş numaradır.

cumhurbaşkanı bunun yardım kampanyası olduğunu, dilencilik olmadığını söyledi ancak bu kampanyadan haberi olmayan insanlar için hadi 1 kere mesaj atarsınız anlarım. bir bağış kampanyası için 3 defa mesaj atıyorsanız bunun adı dilenciliktir. 27 milyon adet seçmeniniz var sayın başkan. bu meşazı bana değil kendi seçmeninize atınız ki afedersiniz onların bile umrunda değilsiniz.
  • bağış bekleyen vatandaşın kendisinden bağış isteyen numara. tam bir paradoks.
  • kardeşim insanda biraz utanma, arlanma olur. bir insan size 4 kez mesaj göndermenize rağmen para göndermediyse 5. kezde göndermeyin artık. insanları rahatsız etmeyin. bu resmen tacizdir.
    belki uyuyorum, belki özel bir işim var, belki tuvaletteyim, belki sevişiyorum amk. beni rahatsız etmeye ne hakkınız var.
    bi siktirip gidin artık. benim paramla alınan maskeyi avrupaya gönder banada parayla sat he oldu tamam.
    edit : imla
  • teknolojik dilencilik.
  • yeter kardeşim mesaj falan göndermeyin, para falan vermeyeceğiz size, bizde de yok zaten, cebimizde olan 3 kuruşa da göz dikmeyin. her ay zaten essek yükü ile vergi ödüyoruz, daha ne para istiyorsunuz utanmadan. bizi kıskanan almanya vatandaşını her türlü gözetirken, 3 ay öncesine kadar imf bizden borç istedi diye ortalıkta dolaşanlar şimdi çıkmış 3 - 5 birşeyler atın diyor. düşün artık yakamızdan. hee bu arada saray yeni araç ihalesine çıkmış, araçların buzdolaplı camları perdeli olması gerekiyormuş.
  • geçen hafta pazar günü mesaj çok erken geldiği için eleştirmiştim. sanırım halka kulak verilmiş, bu hafta 11:40'ta mesaj geldi. 10 liralık destek mesajı atmak yerine ihtiyaç sahibi insanlara doğrudan yardımda bulunduk annem ve babamla birlikte. en azından yaptığımız yardım yerine ulaştı mı diye soru işareti kalmıyor aklımızda.
hesabın var mı? giriş yap