şükela:  tümü | bugün soru sor
 • meral akşener'in 17.30'da giresun'da gerçekleştireceği miting. bakalım karadeniz ne kadar omuz verecek.
 • geçen gittiğinde toplanan kalabalık ile şaşırtmıştı. bu defa da bir benzerinin olacağı fikrindeyim.
 • krt tv'de canlı yayınlanan mitingdir. internet üzerinden buradan izleyebilirsiniz.

  gönlümüz muharrem ince'yle olduğu kadar meral akşener'le de.
 • --- spoiler ---

  1 saat geciktim, şehit evine gitmem gerekiyordu çünkü. o yüzden geciktim hepinizden özür diliyorum.

  24 haziran’da seçim var oy kullanacaksınız. tek adam rejimi devam etsin, fındığın mezara gömülmesini istiyorsanız. başka bir şey. giresun’da bir yılda 100lerce esnaf kepenk kapattı. fındık bitti. buralarda çay, fındık ne demektir? oğlunu kızını evlendirdiği, bu şehirden göçü engelleyen neden demektir. peki, türkiye’nin tüm dünyada 1. sırada olduğu fındık niye böyle oldu? berlusconi’nin bir düğününe gitti. sonra böyle oldu. fiskobirlik, varlık fonu’na devredildi. ohal sebebiyle fındıkla ilgili ağzını açan tutuklanabilir mi? tutuklanabilir.

  fındık sadece karadeniz için değil türkiye’nin stratejik ürünüdür. o yüzden gereken önemi vermeliyiz. ben cumhurbaşkanı seçildiğimde devlet fındık için 15 lira fiyat açıklayacak. erdoğan, macron’a, berlusconi’ye yaptığın kıyakların; giresunlulara attığın tokadın hesabını ödeyeceksin. fındığa para bulamayanlar ne yaptı? 16 yılda 2,5 trilyon dolar bu devletin kasasına girdi. nasıl oluyor da gençler işsiz? nasıl oluyor da ülkece en büyük problemimiz genç işsizliği?
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  televizyonda diyor ki şehir hastanelerinin en büyük müşterisi halkımız olacak. bir sürü garanti verilmiş. açıkça söylüyorum vatandaş kazıklanıyor! cumhurbaşkanı seçildiğimde gençlerimize iş vermek devletin görevidir. gençlerimiz için fabrika açacağım onlar çalışacak. her gence maaş bağlayacağım diyorum. abiler hopladı. kaynak soruyorlar. kaynağı söyleyeyim çaldıklarınızı geri alacağım. ceplerinizi boşaltacağım.
  --- spoiler ---
 • an itibariyle meral akşener'in yardırdığı miting.
 • --- spoiler ---

  kanal istanbul için 65 milyar dolar harcayacak. bu projenin türkiye’ye ne faydası olacak? gencimizin iş bulması için imkan olacak mı? bunlara cevap veremeyince, yeni bir çılgın proje açıkladı: millet kıraathaneleri. bula bula bunu buldular. tayyip erdoğan kahvecilerin ekmeğine de göz dikti. sen şehir hastanelerini müteahhitlerin eline bırakacağına söyle kahve açsınlar. ellerini milletin cebinden çek. gidilecek kahveyi bile sana mı soracaklar kardeşim?

  sadece ankara şehir hastanesi’nin size 1 yılda verdiği zarar 800 milyon tl. kaynak nerede? trt’yi satıyorum. trt’dekiler yıllık 2,5 milyar tl para kazanıyorlar. bakanların gelinleri, damatları sizin cebinizden çıkan paralarla kiralanan lüks araçlar var. ben onlara diyeceğim ki ‘inin aşağı!’. devlet binalarını bırakıp, yandaş müteahhitlerin yaptığı binalarda fahiş fiyatlara oturuyorlar. al bir kaynak daha!
  --- spoiler ---
 • bu kadar az entry girilmesi şüphe uyandıran miting. iyi partili yazarlardan ricam biraz daha aktif olsunlar, akp'nin halka iyi parti'yi unutturmasına izin vermesinler.
 • muharrem ince mitinglerinde bayılan insanlara mitingin insicamını bozuyorlar bayılacak olan gelmesin diyen troll akşener eleştirmeye gelmiş.

  ulan ne adamlar var.
 • halk tv'den izlenebilir.