şükela:  tümü | bugün
  • şaşırmadığım olaydır. adam hamçökelek diyerek ünlü oldu cezaevlerinden çıkmayacak bu gidişle.
  • --- spoiler ---

fetö'yü öven ve destekleyen mesaj ve açıklamaları nedeniyle uzun süre cezaevinde tutuklu kalan atilla taş, daha sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı. taş, cezasının infazı için bugün tekrar gözaltına alındı...
    --- spoiler ---

ulan bari adam toplumun zeka düzeyini düşürücü açıklamalar yapıyordu içeri aldık deyin.

daha inandırıcı olurdu.
  • aydın kesimimizin sanatçısı olan atilla taş ın muhalif olması nedeniyle içeri alınmasıdır.

aydın kesimin sanatçı atilla taş

muhalif olan birini sadece muhalif olduğu için içeri çekinmeden alan devlet yönetimi.

söyleyeceklerim bu kadar.
  • bogazina durmustur simdi o ham cokelek.
  • yine mi ne bahtsız adam yahu
  • ham çökelek'ten muhalif sanatçı yaratan iktidar utansın.
    adam kendi kendine takılıyor, arada bir ülkenin çomarlarıyla dalga geçiyordu. ne ara bu noktaya geldik ben de anlamadım.

galiba ""nşallah o donunu da alırlar altından" demesi ağırlarına gitti, ondan aldılar
    https://twitter.com/…net/status/1059438152610443265
    fakat atilla taş'ı göz altına almanız donunuzu korumayacak. ben diyim de, demedi olmasın
  • ne istediniz de vermedik adlı bir şarkısı vardı bu adamın.

o sebeple tutuklanmıştır.
  • yorum olarak atilla taş'ın aydın kesimin sanatçısı olduğuna dair söylemlerin olduğu gözaltı olayı.

umarım o aydın denilen kesim şehir olan aydın'dır. aksi takdirde sanat ve sanatçı kavramları hakkında kafa karışıklığı yaşanıyor demektir. atilla taş, sıradan bir muhalif olduğunu kendisi de dile getirdiği için kendisini aydın kesimin temsilcisi gibi lanse etmek oldukça yersizdir.
  • adli kontrolle serbest bırakılan ham çökelek, cezanın infazı için neden tekrar gözaltına alınmış, demek ki yine şarkı söylemiş? kafamda deli sorular sözlük. o değil de serdar ortaç büyüksün. *