• --- spoiler ---

fetö'yü öven ve destekleyen mesaj ve açıklamaları nedeniyle uzun süre cezaevinde tutuklu kalan atilla taş, daha sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştı. taş, cezasının infazı için bugün tekrar gözaltına alındı...
    --- spoiler ---

ulan bari adam toplumun zeka düzeyini düşürücü açıklamalar yapıyordu içeri aldık deyin.

daha inandırıcı olurdu.
  • aydın kesimimizin sanatçısı olan atilla taş ın muhalif olması nedeniyle içeri alınmasıdır.

aydın kesimin sanatçı atilla taş

muhalif olan birini sadece muhalif olduğu için içeri çekinmeden alan devlet yönetimi.

söyleyeceklerim bu kadar.
  • yine mi yaw?

bu adamın elinde ne var ki paso tutukluyorlar anlamadım gitti arkadaş
  • atilla taş bu ülkede siyasi suçlu oldu ya,daha ne diyeyim. adam kendisi bile şaşkın bu durum karşısında.
  • ne güzel haber.
  • adli kontrolle serbest bırakılan ham çökelek, cezanın infazı için neden tekrar gözaltına alınmış, demek ki yine şarkı söylemiş? kafamda deli sorular sözlük. o değil de serdar ortaç büyüksün. *
  • tekrar etmekte sakınca yoktur; taş’ın hakim karşısındaki savunmasından: “benim burada bulunmamın tek sebebi ham çökelek şarkısını söylemem olmalıydı”
  • aldığı ceza 5 yılın altında olduğu için aldığı cezanın istinaf mahkemesi tarafından onaylanması sonucu geriye kalan ve kesinleşmiş cezasını yatması için yapılmıştır.

yaklaşık 2 ay daha yatıp temelli çıkacaktır.
  • bir hata yaptım, kandırıldım, ben ettim siz etmeyin tarzında takılsaydı ceza almazdı muhtemelen. suç ve ceza anlayışının bu kadar esnediği bir dönem daha var mıdır cumhuriyet tarihinde acaba?
hesabın var mı? giriş yap