• bu adamın heykelini dikmek lazım, dürüstlük abidesidir, çok fazla über dürüst, dindar vede ahlaklı olduğu için siyasette başarılı olması mümkün değildir.
  • chp'den milletvekili adayı olacağını açıklamıştır.

hayırlı olsun.
  • chp'den adaylığı müthiş bir olaydır.
  • adaylığına çok sevindiğim siyasetçi. mecliste böyle fark yaratabilecek düzgün isimlere ihtiyaç var.
  • (bkz: up up up)
  • eger chp milletvekili olursa bir sonraki kurultayda basgan olmasini isteruk diye goygoyu yapilacak kisidir.
  • birilerinin ipliğini pazara çılardıkça karalanmaya devam edilecektir. medya eliyle elbette, o da malum...
  • kaliteli bir insan ama chp den aday yapılacak olmasına şaşırdım. giderek muhafazakar liberal adamlarla vitrini süsleyen sosyal demokrat bir parti ilginç gelmeye başladı bünyeme. hedef liberal ve muhafazakarların oylarını o düşüncelerin "siyasi atıkları" ile toplamaksa çok başarılı diyemeyiz bu duruma. ama gerçek solcular buna daha ne kadar tahammül eder derseniz de ben lades dedim çoktan. sol parti'nin sağ adaylarına oy çıkmaz benden.
  • chp konya milletvekili adayi olarak gosterilmis siyasi.
  • birkez daha chp nin ne kadar boş bir parti olduğunu gördük. çünkü parti içinden milletvekili,cumhurbaşkanı adayı(ekmeleddin)olacak insan olmadığı için her zaman dışardan birilerini getiriyorlar. amaç? farklı görüşten insaların oyunu alabilmek.
    alamazsınız
    çünkü bir duruşunuz yok. bu omurgazsız duruşunuz yıllardır peşinizden gelen insanları da bıktırdı.
hesabın var mı? giriş yap