• götürün beni , ya muhammed gibi şahane eserlerin sahibi , ilahi ustası muhteşem insan. ismi gibi , samanyolu tv de zirt pirt çiktiği programlari da şahanedir. hasan dursun ile olan yakinliği gözden kaçmaz. ilahi piyasasinin iron maiden ıdır. özellikle mustafa özcan güneşdoğdu ,ile birlikte seslendirdikleri zikrettim sana adlı şarkı gönüllerde taht kurmuştur.
  • (bkz: iron maiden)
  • kaset calismalarinin yaninda bagcilar'da bir de dugun salonu isleten naksibendi tarikati mensubu muzisyen.
  • yalancısın isimli zalim sevgiliye yazılmış bir şarkıyı da okuyan sanatçı.

yalancısın, yalancısın,
    dayanılmayan sancısın
    kimilerine çok tatlı,
    kimisine çok acısın

...

yedikçe doymuyor gözün,
    senin de topraktır gözün..
    rabbime ne geçer sözün...
    sözüm sana, yandın yar...
  • islamcı kesimin mustafa sandal'ı, tarkan'ı, her neyse o'su... hedef kitlesi olan kesimde kasetleri deli gibi satmakta, hakkında forumlar düzenlenmekte, mp3'leri yaldır yaldır inirilmektedir. islami sosyetenin düğünlerinde sahne almaktadır. istanbul-bağcılar dışında memleketi bayburt'ta da islami kesime yönelik düğün salonu işletmektedir. vaktiyle mp3'leri forwardlanıyordu; o sayede tanıdım bu ilginç figürü. ilahileri çok kötü, sesi ise çok çok kötüdür; kedi yavrusu gibi bir sesi vardır. birkaç ilahisinin sözlerinden kupleler :

--- spoiler ---
    gittim menzil köyüne
    köylerin en güzeli
    bakamadım allah'ım
    nurlanmış dört köşesi...
    --- spoiler ---

--- spoiler ---
    hakk'a aşık olan kişi
    akar gözlerinin yaşı...
    --- spoiler ---

--- spoiler ---
    ayağın tozu olaydım
    hasretinle kavrulaydım...
    --- spoiler ---

--- spoiler ---
    döne döne
    döne döne...
    --- spoiler ---

gibi kimi islami kesim ''hit''leri için :
    http://www.abdurrahman-onul.com/

ayrıca;
    (bkz: ruşen çakır tarzı entry girme rehberi)
  • geçtiğimiz ramazan ayinda , kral tv de klibi dönen , hatta "yenilik olsun" diyerekten , klibe bir de rapçi dahil eden , efsane ilahi seslendiricisi.

ayrica klip şarkisi olan kirmizi güller şarkisinda , "distortion" li bass kullanilmiştir. * *
  • islamcı kitlenin uzun süredir içinden çıkamadığı üretim kısırlığından ötürü benimsediği entegrasyon modelinin eşsiz numunelerinden biridir.hayatın boşluk kabul etmeyeceği kesindir diyen bu "kitle" madem insanlar arabesk dinliyor bari biz sözleri allahlı olanını filan yapalım milleti isyan ettirip dinden imandan çıkarmayalım, bu işin bahanesi bir yandan da cukkayı dolduralım demiş kolları sıvamışlardır. netekim fatih çarşamba dolaylarında gözüne kestirdikleri dine imana getirilesi varoş gençlerine "bi ses var ibraham tatlısese beş çeker dinime imanıma" replikleriyle bu ve bu gibi muhteremleri dinleterek cübbeli ahmetin huzuruna çıkacak ruhani seviyeye çıkarır bu gençleri ve "hidayetlerine" vesile olurlar. aynı furyanın pop ve rock versiyonları da türetilmiştir, işin içinde din iman da olduğu için sadık bir kitle edinmek hiç de zor olmayacaktır. bu muhteremleri dinleyip daha sonra diyaneti arayan,"hocam aptırrahman önül agabey ilahi söylüyordu çok oynaktı dayanamadım oynadım günahı var mıdır?"diye soran vatandaşlarımız da mevcuttur. eğer bir gün fatih dolaylarına yolunuz düşer de bi' çember sakallı size bunu dinletirse ruh ve beden sağlığınız için dinleyince vermeniz gereken tepki şudur:
    "allahıııımmmm sana geliyorummmmm!?..."
  • youtube da bir oraya bir buraya atlarken tanıştım kendisiyle. sonradan baktım ki dini kesimde tahmin ettiğimden daha meşhur.
    seven çok sevip sürekli dinliyor, sevmeyen ise küfrü basıyor kendisine. yaptığı cover lar, yorumu, kullandığı enstrümanlar tamamen pop. popüler olmakla suçlanıyor ya da popüler olduğu için seviliyor, olay burada.

tanımak, anlamak ve cemalini görmek için tıklayın. tıklayıp, dinleyip de pişman olan gelsin hesap sorsun bana. o derece iddialı.
    http://www.youtube.com/…ybvmu8qu8ni&feature=related
  • ilk kez az önce dinledigim hakkında pek bir bilgi sahibi olmadıgım zattır. gece yarısı gelen mübarek bir linkten sonra anladım ki, ilahilerine dahil ettiği rapçi fuat'mış .

`http://www.vtunnel.com/…d304f73a611b27237241f420145`
  • sevdim seni mabuduma ilahisini öyle iğrenç bir düzenlemeyle söylemiştir ki, hani bilmeyen oyun havası sanıp göbek atacak, casio org ritmleri perişan etmiş güzelim ilahiyi
hesabın var mı? giriş yap