• acil!

mersin toros devlet hastanesi'nde korona virüs tedavisi gören babamız için acil plazmaya ihtiyaç vardır. kan grubu brh(+) olan (brh(-) ya da abrh (-,+) da olabilir), korona virüs hastalığı geçirmiş, iyileşmiş ve yapılan son covid testi negatif çıkan kişiler lütfen benimle iletişime geçebilir mi?
  • defalarca kan kan vermeme sebeb olan ihtiyactir. kan ab negatif, az bulunuyor, bagisci sayisida az olunca kendimi biraz mecbur hissettim bir süre. 4-5 yil sürdü bu acil cagrilara gidip kan verme süreci. sonra bir gün kazada bacagi kopmus, bir süre yardim gelmedigi icin cok kan kaybetmis bir gence kan vermeye gittim. kurtulup kurtulmayacagi belli degildi. ramazan ayi, capa kan merkezinde kan vermek icin sirami bekliyorken gencin babasi geldi, tesekkür etti falan. sonra dedi ki, "aslinda bizde kan verirdik ama ama orucluyuz, bozamayiz, hocaya sorduk caiz degildir dedi" .

insanliga olan inancimi o gün yitirmeye basladim sanirim. pezevenk hem ogluna kan vermiyor, hem bana dinsiz diyor.
  • yasemin ulutürk için ankarada
    acil 3 ünite a rh (-) trombosit ihtiyacı bulunmaktadır. trombosit bağışında bulunmak isteyenler aşağıda
    belirtilen kişiler ile irtibata geçebilir. burçin önder şimsek (telefon: 0536 914 14 12 ) ve ayşe yıldırım (telefon: 0532 289 49 05)
  • 18 şubat salı günü ankara üniversitesi ibni sina hastanesi' nde beyin ameliyatı olacak 10.sınıf öğrencisi emirhan akın için 17 şubat günü 10 ünite 0 rh(-) kana ihtiyaç var. bir çocuğun hayatı sözkonusu. lütfen yardımcı olalım. modlardan ricam biraz üstte kalması.

not: ulaşım ücretleri karşılanacaktır.

05373255186
  • üstte tutulması gereken başlık!
  • merhabalar,

okmeydanı hastanede yatan bir hasta için acil 0 rh- kana ihtiyaç duyuyoruz.

hastanın bilgileri mesaj yoluyla paylaşılacaktır.
  • izmir ege üniversitesi acil servisinde yatan banu irier için çok acil kana ihtiyaç var. her kan grubu olabilir.

arkadaşımın arkadaşı. tez bulunsun inşallah...
  • o'ndan geldik o'na gideceğiz...
    arkadaşımız iki küçük çocuğunu koyup sevgiliye kavuşmuş...

kan vermek için niyetlenen herkesten allah razı olsun...

izmir ızmir ızmir acil

izmir ege üniversitesi acil servisinde yatan banu irier için çok acil kana ihtiyaç var. her kan grubu olabilir.

arkadaşımın arkadaşı. tez bulunsun inşallah...
  • yukarıda kalsın.

acil karşılanması gereken ihtiyaçtır. hastamıza acil şifalar...
  • acil!
    okul grubundan bir arkadaşımızın duyurusu aracılığıyla daha çok insana ulaşabilmesi adına paylaşıyorum:

odtü felsefe yüksek lisans öğrencisi tuğçe bekim için 0 rh+ kan ihtiyacı düzenli olarak devam etmektedir. kan verebileceklerin ankara hacettepe hastanesi'ne tuğçe adına mesai saatleri içinde başvurması gerekmektedir.

hacettepe üniversitesi hastanesi'nde genel cerrahi yoğun bakım'da tedavi görmekte olan odtü felsefe öğrencisi tuğçe bekim için çok acil 0 rh (+) kan ihtiyacı vardır. kan alımı hafta içi 08.30-23.00 hafta sonu 08.30-17.00

spreadsheet linki
hesabın var mı? giriş yap