• elektrik süpürgesinin kablo toplayıcısı gibi bir sesi var.
  • dunyada sadece sen varmıssın gibi bakan adam...
  • sevgilisi victoria meleklerindenmiş. sabah gördüm defilede, bi triplere girdim. bana neyse sanki, eski sevgilisi düşünsün... ama kızdaki de ne şansmış! hem melek ol, hem de böyle sevgilin olsun. ağzını kırdığımın güzeli, pis!
  • evlenmeden önce tüm eski sevgililerinden özür dileyeceğini açıklamış şarkıcı. şimdiden kendisine kolay gelsin diyorum, 3 hafta sürer o merasim. ben olsam kesin meydan dayağı atardım evlenemezdi o tiple o ayrı.
  • abaza kadın turnusolü işlevi gören bir başlık altına sahip olan vasat sesli solist.

tipi de ortalama bir tiptir lakin sikko sikko tripler, sikko sikko tarzlar, üstüne de ünlü/sanatçı olunca bu tip piçleri ilah olarak görüyorlar. sonra da hamile karısını aldatınca suçlu bütün erkekler oluyor.

tipik hatun modeli işte. piç olmasına rağmen bu vasat tipe ölüp onu ilah olarak tanımlandıracakları zaman bunu sadece ona karşı yapıyorlar ama yaptığı ibnelikleri bütün erkekleri çemberin içine alarak yargılıyorlar.

ne dedik tipik hatun modeli. gerçi bu tarz kadınlara böylesi müstahak. önüne gelene yürüyen, eline geçirdiğiyle yatan erkekler lazım bu tipik kızlara. hem zaten bu ve bunun gibi ünlü olan erkeklerin yaptığı kendilerince yanlış değilmiş. onların normali buymuş. elini sallasa ellisi olduğu için önüne gelene yazması normalmiş ve bu onu abaza veya sapık yapmazmış.

ama ünlü olmayan bir erkek 2-3 tane kıza efendi efendi tanışma amaçlı mesaj atarsa abaza oluyormuş. bunu ben değil sözlükte ve birçok platformda hem de kendilerini feminist olarak tanımlayan hatunlar söylüyor. neyse, herkes tercihlerini yaşar diyelim ve konuyu kapatalım.
  • 8 yillik esini hamileyken aldatmis, hem de ustune dogacak cocugunun adini da aldattigi kadinin adini koymak isteyecek kadar dusmustur.
  • her konser performansını izlerken o poposunu sallama hareketiyle içimi hoş edendir.

not: link bulamadim ya
    not2: evet adam levine'in kıçını salladığı bir video aradım
  • twitter'ında söyledikleriyle kendisini daha bi sevdirir.

"dear celebrities...baseball hats don't make you look less famous. they make you look like celebrities with hats on."
  • gerzek dövmeleri, sürekli üstsüz gezmesi, kliplerinde sürekli öpüşüp koklaşması, sharapova‘nın ardından yaptığı seviyesiz açıklamalar… bu tarzda bir adamın aile babası olup, aynı kadınla yaşlanacağını mı düşünüyordunuz gerçekten?! basit, seviyesiz ve tövbeler olsun sesi de ciyaklayan fare gibiydi. ciddi erkeklik sorunları olduğunu da düşünüyorum. aldattığı başka kadınlar da çıkmış. yemin ederim basın danışmanları olmasa bu insanlar birer hiç. hayatları da b.kum gibi. belki de armie hammer gibi yamyamdır. belli mi olur?!
  • saka maka piyasada ne kadar tas hatun varsa goturmus olan adam. internette dolasirken rastladigim suradaki siteye gore one cikanlar arasinda eskiden yeniye su isimler var:

- jessica simpson
    - mariya sarapova
    - cameron diaz
    - anne vyalitsyna
    - nina agdal
    - ve son olarak nisanlandigi behati prinsloo.

yazarken resmen insanın nefesi kesiliyor, benim acimdan kendisine söylenebilecek tek sey:

(bkz: respect)
hesabın var mı? giriş yap