• cb erdoğan'ın malazgirt zaferi'nin 948. yıl dönümü kutlamalarında yaptığı açıklamadır.

ben ne diyeyim şimdi ki bilemiyorum. simit hesabı mı yapsam anlarlar, kurların yükselişinden mi bahsetsem anlarlar veya asgari ücretin insanları doyuramadığı, borç batağında yüzen milyonlarca insanı mı söylesem burada durumun farkında olurlar acaba ?

ulan gerçekten üzülüyorum be. tepkisizliğe üzülüyorum. her gün zam gelen elektriğe, doğal gaza, benzine-mazota gelen zamlara olan tepkisizliğimize yanıyorum. diyeceklerim bu kadar.

son olarak hitler'in bir sözü ile sizlere veda etmek istiyorum;
    " eğer alman halkını, tarımda ve sanayide kendi azminde, kendi cesaretinde ve kendi sabrında yükseltebilirsek, işte o zaman millet olarak yükselmiş olabiliriz."

haber
  • hayırlısı olsun denilerek geçiştirilebilir. çünkü ne dersen de beton seviyor adamlar. yapacak bir şey yok.
  • neden sadece ahlat'a yapılıyor? trabzon, antalya, muğla, mersin, aydın, edirne, kayseri'ye de yapılsın.her yere yapılsın hocam! yarın bir japon bürokrat, bir avustralya'lı politikacı ben akdenize gitmek istiyorum derse? nerde yatıracağız otelde mi? 81 ilin en az 60 tanesine cumhurbaşkanlığı külliyesi yapılması lazım. nasıl bir ayıp bu? ben bir vatandaş olarak kabul etmiyorum. komple ülkeyi cumhurbaşkanlığı külliyesine çevirelim. ne olur yani? koskoca siyasiler, bakanlar, diplomatlar falanlar filanlar. size ne oluyor da karşı çıkıyorsunuz otlar!
  • simitle katık edip kendi vergileri ile yapılan bu tip hemen her israfa " oh yakışır devlet büyüklerimize " , " türk devletine bu yakışır len amk" diyenlere müstehak saraydır.

öyle halka böyle iktidar.
  • gözü doysun!
  • ahlat'a mı taşınıyon dayı, hayırdır?!
    'öylesine yapalım, dursun a.q' diyorlar herhalde.
    cumhurbaşkanının yılda bir kez bile gideceği şüpheli bir yere saray yapmak...
    suudiler bunu kıskandı.
  • burdan kendisine ufak bir sorum olacak.ata binemeyen insan otağı ne yapsın ??
  • itibardan tasarruf olmaz diyoruz diyoruz diyoruz şemsiye açılıyor hayırlısı
hesabın var mı? giriş yap