• barıs isimli yarısmacı inanılmaz sekilde johnny depp'e benzemektedir.
  • annemin, teyzemin ve hatta karşı komşumuzun galiba özgüre tutulmaya başladıkları yarışma programı. gülünce güzel oluyormuş, çok sempatikmiş, fısır fısır birşeyler konuşuyorlar ben gelince susuyorlar. kıllanmaya başladım iyice, yakarım ben o stüdyoyu falan komple bunuda böyle bilsinler.
  • muadili yarışmaların aksine birincisinin (barış akarsu) ciddi bir hayran kitlesine sahip olduğu ve yaşasaydı çok daha iyi işler yapacağını ortaya koyduğu yarışmadır. hatta ikinci üçüncüler bile ekranlarda. o kadar popstar yapıldı, alaturkası bilmemnesi, bir tanesi ortada yok. popstar elemesine katılıp da maytap geçilen ajdar bile misal bi popstar abidin'den daha meşhur.
  • günümüz yarışmaları içinde en çok ünlü çıkarmış programdır. çok da başarılı bir formatı vardı.
  • barış isimli yarışmacının bu akşam en sevdiği parçalardan bölümünde belirtip ayrıca söylediği şairin elinde ile beni ağlaklaştıran yarışma.ayrıca mücahit değil timuçin geçmeliydi diorum inatla.
  • turkiye popstar yarışmasından tam bıkıyoruz, kurtuluyoruz derken, bizi bu düşüncelerden ve sıkıntılardan kurtaracak yarışma programı...
  • bbg'ye benzemekten öte bbg yarışmacılarının yaşadığı evde yaşamaktadır yarışmadaki arkadaşlar. son derece yakışıklı erkekler* ve güzel kızlar* barındırdığı için göz dolduran yarışma.
  • farklı olacağız diye yok şan dersi, yok drama dersi, dans dersi ve hatta ne gerekse ingilizce dersi filan veren, ama iş elemeye gelince
    -eee sen şimdi kaç kilosun, kaç kilo verdin
    -mahsun mu ibo mu
    -o kızla aranda ne var ne yok
    ...
    tarzı muhabbetler yapan, performansları hakkında hiç adam gibi değerlendirme yapmayan garip program

e güzelim, ortada bir biz evleniyoruz, bir bbg varken niye o kadar eğitim eğitim diye kastınız, nihayetinde siz de aynı naneyi yiyorsunuz
  • etek boyları her hafta daha bir kısalan yarışmacılara sahip program.
    sevişerek izliyoruz.
  • bbg ve popstar kırması bir yarışma olacak gibi görünüyor. katılımcılardan orda tanışıp evlenen birkaç çift de olursa, biz evleniyoruzun da yerini tutup tam olacak.
hesabın var mı? giriş yap