• kemer kiriş mevkisinde 5 yıldızlı otel. fiyat/performans oranı yüksektir.
  • 5 geceliğine eğitim nedeniyle konakladığım otel. gerçekten konaklama anlamında 5yıldızı net hakediyor. toplantı alanları ferah. temizlik tam odalar rahat. çocuklu aileler için öldukça iyi aktiviteleri var. ancak büyükler için deniz ve havuz dışında aktiviteleri oyun alanları vb. zayıf.
  • çocuklu aileler için ideal bir otel. paranızın hakkını veren bir işletme anlayışları var. benzer fiyat aralığındaki pek çok otelden daha iyi yeme-içme ve temizlik hizmeti sunuyorlar. tekrar tercih edebilirim.
  • antalya kemer de kalabileceğiniz en güzel otellerden birisi. oryantasyon eğitimi kapsamında burada 10 günden fazla konaklamış birisi olarak otel çalışanları, otel müdürleri vs olsun dört dörtlüktü. yemekler, lobideki içecekler ve otel temizliği harika. fiyat olarak biraz yüksek gelebilir ama içerisinde, spa, havuz, deniz kenarı ve plaj, disco, açık büfe yemek ile her şey dahil tatili nezih bir yerde yapmak isteyenler tercih edebilirler.
    edit: karbeyaz isimli enfes bir tatlıları var mutlaka deneyin.
  • kiriş mevkiinde sahile sıfır bir otel. 10 günü aşkındır eğitim dolayısıyla alkol hariç her şey dahil konaklıyorum.yemekler genel olarak güzel, sağlıklı beslenenler için sağlık köşesi de mevcut oradakiler tuzsuz o yüzden oradan alacaksınız ve sağlık umrunuzda değilse basın tuzu. oteldeki çalışanlar güler yüzlü,ilgililer.bir ara şöyle bir konuşma duydum kendi aralarında
    "
    -onun dili çok iyi oğlum o yüzden daha çok el üstünde tutuluyor.
    -benim de dilim iyi ne olacak rusça bilmiyoruz diye ne bu
    o sırada ben gelirim.
    -bir sprite alabilir miyim?
    -tabiki

-al bak işte türk sade rus mu geliyor buraya.
    "
    sidik yarışında olmaları gülümsetmişti.bunların bir de diskoya çağıran elemanları var işini hakkıyla yaptığını söyleyebilirim yüksek sesten nefret ettiğim halde çağrısına kulak veresim geldi ama kusura bakma gerçekten yüksek ses sevmiyorum dostum.

bir ara da yozgatlı birini arayan garson vardı ne yapacaksa artık.

tabi bunlar dışında ruslarla özel ilgilenen garsonlar da var onlara da illa ki iş çıkıyordur.

daima limra avangard gibi muadilleriyle karşılaştırma yapacak olursak 5 yıldızı hak eden bir hizmeti ve donanımı var diyebiliriz.şu anda günlük fiyatı 300 tl.biz 500 kişiden fazla olduğumuz için 100 tl ye kalıyoruz ama 300 tl ye de değer 400 tl ye de.

toplarsak tatil için seçilesi bir otel şimdiden iyi tatiller dublex odaları da 10 numara söylemeden geçemeyeceğim.

house keeping şu ayak havlusunu da koy be birader 2 günde 1 koyuyorsun öyle mi talimat alıyorsun bilmiyorum.

karbeyaz tatlısı da 100 üzerinden 100 ısrarla hindistan cevizlisini isteyiniz.
  • eğitim dolayısıyla 10 gün boyunca konakladığımız oteldir.

düzeltme: imlâ
  • şuan tatil için geldiğim yer. bir haftalık tatilimin ikinci gününü sonlandıracağım, her şey çok güzel. yemekleri çok çeşitli. zeytinyağlısından tut, tatlısına, meyvesine. diyette olanlar için tuzsuz yemeğine kadar. denize yakın olması da ayrı güzel.

bir de denize girmeden sağdaki dolaplardan, havuz içindeki dolaplardan istediğini alabiliyorsun. içki içmek isteyenler içinde ayrı köşeler var. sınırsız her şeyi yiyebiliyor ve içebiliyorsunuz. dondurma, waffle, gözleme. türk cafesi de var türk kahvesi içebiliyorsun.

otelde rus çoğunlukta. garsonlardan bile bizi yabancı sananlar oldu. türk olduğumuzu görünce bir gülümsüyorlar, hatta baya bir mutlu oluyor gibiler.

çocuğunuz varsa, belki daha bir önerilen yer olabilir ama biz gençler içinde güzel bir yer.

edit: karbeyaz tatlısından yedim. dediğiniz gibi enfes. burada tatili düşünenler mutlaka tatmalı.
  • kemer'in kiriş bölgesinde yer alan otel.

geçen hafta eşimle birlikte 4 gece konakladık ve çok memnun kaldık.

standart odaları temiz ve ortalama büyüklükte, balkonları küçük.

havuzu bölüm bölüm yapmışlar, 180cm olan yer de var, 160cm, 140cm, 120cm olan yerler de var. hatta çocuklar için küçük havuz da mevcut.
    geniş bir alana yayıldığı için bolca şezlong gördüm, bu konuda sıkıntı yoktu.

aquapark mevcut olup 4 tane parkur var.
    2 tanesi botla, 2 tanesi de ekipmansız yapılabiliyor. elbette bir adaland kalitesinde değil ama adrenalin seviyesi de idare ediyor, özellikle yeşil olanı fena sürat yaptırıyor.

denize sıfır konumda ve büyük bir iskelesi var, atlamak isteyenler için yeterli derinlik sağlanmış.

her şey dahil konseptinde, havuz başında alkol, çay, cips, çerez, sıcak ve soğuk kahve çeşitleri, dondurma, soğuk içecekler vs sınırsız.
    aynı şekilde mini barda da günlük 2 adet tuborg, kola, fanta, ice tea, meyve suyu, soda, kraker ve bisküvi var, ücretsiz, günlük yenileniyor.

yemekleri ben çok beğendim, eşim ortalama üzeri dedi. meraklısına suşi, ıstakoz, bıldırcın eti vs bile çıkıyor bazı günlerde.
    tatlı çeşidi bol, çalışanları güler yüzlü ve hızlı.
    24 saat yiyecek bir şey var, yemek saatleri dışında da snack time var.

gün içerisinde 2'şer kez plaj voleybolu, airgun, dart ve kadınlar için yoga, step up dance vs gibi aktiviteler var.
    bazı günlere trekking konulmuş, civardaki ormana gidiliyor.
    akşamlara değişik aktiviteler planlanmış; en iyi çift yarışması, akrobasi gösterileri, dans şov, canlı müzik vs vs.

çocuklu aileler için de her şey düşünülmüş ama gençleri de küstürmeden eğlence ayarlanmış.

covid kapsamında otele ilk girişte ve her yemek saatinde ateş ölçülüyor, etrafta dezenfektan var vs ama insanlar iç içe tabi, ne kadar önlenebilir bilemiyorum.

biz gittiğimizde otel %70 dolulukta idi ve genelde yabancı turistler vardı.
    denize sıfır olduğu için havuz sakindi, kalabalığı sadece restaurantta gördüm.

ucuz bir otel olduğunu söyleyemem, biz ana binada standart oda için bir çift, 4 gece, toplamda 4.600 ödedik.
    çok fazla otel görmüş birisi olarak konuşursam bence fiyatına göre sunduğu şeyler gayet güzel ve yeterli.
    zaten tripadvisor puanı da 8.6 idi sanırım.

özet:
    -evli ve çocuklu çiftler için evet
    -havuz ve deniz keyfi arayanlar için evet
    -yeme, içme, alkol tüketme için evet
    -seks düşünen, bekar ve abaza tek kişiler için hayır**
hesabın var mı? giriş yap