• bir kısmı kadınlığının farkına geç varmış olanlardır..kaybettikleri zamanı iyi değerlendirmek için yaşarlar bundan sonrada..

bir kısmı da asla tatmin olmayan kadınlardır. hayatında gerçekten bir kere bile gerçek orgazm yaşayamamış, ona bunu yaşatamamış erkeklerden öcünü almaya çalışır.cinsel içerikli olamayan kelime kulanamaması, sürekli herşeyi bi noktasında getirip buna bağlaması yada masum bi şekilde sürekli bundan bahsetmesi üstü kapalı bir anlatım yoludur aslında..

geriye kalan kısmı ise elektra kadınlardır.. hayatının buyük bir çoğunluğunu uygun eşi arayarak geçirirler. doğru olduğuna inanadıkları başlangıçlar sonradan hep birşeyler götürerek sonlanırlar.. çoğul ekinin kaç kişi için kullanılıyor olduğu ise bu bunalımı büyütür, güçlendirir, bir sonraki aşkın ölümcül bağlanma ihtimalini arttırır, şehveti tetikler. seks olgusuna nefretle karışık bir ihtiyaç duyar ve baba rolünü tam oynayabilen birini bulana kadar bu kavga devam eder..

daha da bi çok nedenle aklında sürekli sikiş sokuşla dolaşan kadın vardır ama temelde bunlardan biri yatar.. kimisi namus budalası kesilir bunların başına, kimisi eylenir, kimisi de görmezden gelir.

asıl olana kimse dikkat etmez..
  • (bkz: isterik)
  • mütemadiyen abazanlığı aşağılar bunlar.
    testosteron, seksizm, ataerkil düşünce yapısı falan derken bi bakmışsın ablam aralara fantazilerini döktürmüş.
  • aklinda hep sikis sokus olan erkekler tarafindan "nerdesiniz nerdeee?!" denerek aranan sahislar.
  • - tuğba..hşş tuğba..azcık eline al bari,hadi kuzum be
    - yemezler hamit,"aklımda" hamit, "aklımda"
    - aklında hep sikiş sokuş var ya!oof yaaa!
    - ben dedim ama iyiyimdir ladeste diye
    - o tavuğu yediğimiz geceye lanet olsun tuğba! anlıyor musun lanet olsun! geçen ay da "özel cips kola" diyip oral seksi bırakmıştın, neymiş ağız açılmazmış...ühüü ya ühü!
hesabın var mı? giriş yap