şükela:  tümü | bugün
  • 23 haziran'da kime oy vereceksiniz

akplilerin müslüman olduğunu hatırladığı videodur.haksızlığın karşısında tercihlerini ciddi anlamda değiştirmişler görünüyor.
  • umarım öyledir. bi insan da akıl varsa zaten şu seçim yenileme muhabbetiyle iyice boka dönen ekonomiyi görüp kızgın olması gerekir.
  • eğer röportajda manipülasyon yoksa 23 haziranda her üç seçmenden ikisinin oyunu imamoğlu alacak gibi.
    eğer sonuç benim dediğim gibi çıkarsa bu halktan kestiğim umutlarım yeniden yeşerecek.

tanım: haksızlık vurgusunun ön plana çıktığı video.
  • görünen o ki, imamoğlu sempatisi almış yürümüş. chp'lilerin şu saatlerde protest akp'li seçmeni kızdırıp imamoğlu aleyhine döndürmemesi çok önemli.
  • videodakiler akp'li değildir. gerçek bir akp'li sorgulamaz, hatta resmi gazeteye bile inanmaz.
    (bkz: resmi gazeteye inanmayan dayı) bakın bu dayı gerçek bir akp'lidir. prototip olarak bu dayıyı alın, bundan daha softu gerçek bir akp'li değildir.
  • şaşırdım gerçekten böyle düşünüyor olmalarına. tepki göstermek için oy vermeyeceğimciler ya da imamoğlu'na vereceğimcilerin akp'ye geri dönüp binali'yi başkan yapacaklarını düşünüyordum.

umut doldu içime biraz...
  • videoya biraz göz attım. adamlar hâlâ ben 31 mart seçiminde tayyip'e oy attım diyor. binali'yi umursayan yok.
  • inanılmaması gereken içerik. akp'lilerin %99'unun hakla hukukla işi olmaz. ceplerindeki paraya bakar ve kendilerine benzeyene oy verirler. canlarını da alsanız böyle bu kitle bunlardan bir şey beklememek gerekiyor. videolarda akp'ye vermeyecekmiş gibi görünenlerin hepsi de seçim zamanı geldiğinde ampüle basacaktır oyunu.
  • hangi dakikada? mobil veriyi bitireceksiniz.
  • bakınca akp’yi çok büyük bir yenilginin beklediğini gösteren videodur.