• ulan bi ara fb dedikodusu çıkmıştı. çok şükür, aldığımız kadar almadığımız da nimet.
  • unicaja'ya gideceği, yerinin trabzonspor'dan kenny kadji ile doldurulacağı söyleniyor.
    vallahi efes için nefes olur gerçekleşirse.
  • unicaja malaga takımına kiralık gittiği kesinleşmiş kişi. hepimiz için iyi oldu. kiralık gitmiş. malaga'da daimi kalır umarım.
  • ben bu adamın ne kadar leş olduğunu efes'in sezon başındaki bir maçında sadece 3-4 hücum ve savunma izleyerek anlayabiliyorum ama koca efes yöneticileri göremiyor mu? tuncay özilhan sırf bu adamı aldıkları için sorumlu kişileri kulüpten kovsa yeridir.
  • deniz kılıçlı bile bunu donunda sallar. öyle bir arkadaş. gitti de kurtulduk. değil efes'e türkiye sınırlarına bir daha deplasmana bile gelmez umarım.
  • efes'te gösterdiği çok kötü hatta felaket performanstan sonra, unicaja malaga'da süper oynamakta. post-up, bitiricilik konularında başarılı, ribaundlar konusunda ise uçmuş durumda. dünkü valencia maçının başlarında tek hücumda 3 hücum ribaundu aldı, 3. çeyreğin başında da 10 ribaunda ulaştı. maçı 12 sayı 10 ribaundla bitirdi. bütün maç çok hareketli oynadı, iyi de savunma yaptı.

malaga'nın ilk 5 başlayan ve ortalama 25 dk civarı süre alan pivotu durumda şu anda. niye efes'te bu kadar kötü oynayıp malaga'da kendine geldi anlaşılabilecek gibi değil maalesef.
  • milli takımlardaki oyuncuların doğurduğu boşluk sebebiyle fenerbahçe erkek basketbol takımı'nın 2018-2019 sezonu sezon öncesi hazırlık kampına dahil edilmiştir.
  • 2.16 boyuyla bu kadar berbat oynayan bir pivot hiç görmemiştim euroligde. dünkü efes maçında 22 dakika oynadı ve 2 sayı attı sadece. bir lise takımındaki oynayan oyuncunun yapmayacağı beceriksizlikle top kaptırmaları da cabası. düşman başına bir oyuncu.
  • ayaklarının hızı basketbolu yıllar önce bırakmış ve takribi 150 kilo çeken zaza enden'den hallice olduğu düşünüldüğünde savunmadaki yarattığı zaafiyetin de büyüklüğü ortaya çıkan pivot.
  • (bkz: joventut badalona) ya transfer olan oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap