şükela:  tümü | bugün
 • jamaal charles denen canavara 3 tane screen pass atmış, bu pasların 3'ü de touchdown olmuştur. raiders defansı herhalde hayatlarında daha önce screen pass nedir görmedi.
 • dünyanın en şanssız quarterback'i. sen önce colin kaepernick denen apaçi tarafından takımdan kesil, kansas gibi boktan bir takıma git, orda çok iyi bir sezon geçirip takımını playoff'lara kadar taşı, playoff maçında da 4 tane touchdown pası at ama defansın sıçması sonucu yenil. olacak iş değil valla.
 • ömüm hayatımda bu kadar garantici bir quarterback daha görmedim. 20 yard'ın üstüne gerekmedikçe pas atmıyor amk sıfır bir risk adam. td pası falan hak getire. jamaal charles ve knile davis'in koşu oyunları olmasa chiefs sayı falan yapamaz maçlarda. koşu savunmasını çok iyi yapmaları ve hücumda koşucuların üzerine kurulu bir düzende oynamaları takımı şu an 7-3'lük bir derecede tutuyor gerçekten enteresan. en son seahawks'ı yendiler evlerinde.
 • ulan gece gece aklıma düştü sen nasıl bir adamsın amk. bu adam poker masasına otursa oyuna giremez, batak oynasa batamaz. muhtemelen bankacı falan olsaydı da kredi çekemezdi kendine. 1500 lira maaş ile bir ömür yaşayıp tek göz bir odada kirada otururdu. bomba imha ekibinde olsa yeşil kırmızı kablonun yanına yaklaşamaz evdeki telefon kablosuna bile makas atamazdı amk. japonya bayrağını tasarlayan adamın uzaktan amcaoğlu falan olabilir.

  asla risk almaz ..
 • ulan adam yokluktan 78 yard koşup bir de rushing td yaptı bugün londra'daki lions maçında. ondan sonra memur deyince kızıyorlar.

  evde çanak anten bozulunca masraf olmasın diye çatıya çıkan atletli dayı var ya. işte o alex smith amk.

  olum maclin'e falan pas atsana ..
 • hahaha bu adamın yüzünü görünce, adını duyunca beni bir gülme alıyor amk. sezona 1-5 başlayan üstüne bir de jamaal charles'ı kaybeden chiefs'i 8 maçlık galibiyet serisi ile playoff potasına soktu reis. normal sezonun kalan iki haftasında evlerinde browns ve raiders ile oynayacaklar. ikisini de kazanmaları çok olası.

  fantasy football takımlarının kadrolu personeli. 1500 liraya ptt veznede çalışır. adam gibi adam ..
 • texans deplasmanında wild card maçına çıkıyor bu gece. yine "tadımız kaçmasın ali rıza bey .." modunda mı oynayacak bilinmez. ibre chiefs'ten yana galibiyet bekliyorum onlardan.
 • ulan ne adam ya. colin kaepernick bunun bilinç altına nasıl işlediyse adam sakatlanırım da elimden ekmek teknemi yine alırlar diye asla sahadan ayrılmıyor. dün gece colts maçında kafaya yediği bir darbede kulağı murdar oldu. nick foles girdi haliyle oyuna. baba devreden sonra peşine geri gelip "ver ulan formamı .." diyerek oyuna geri döndü. sonra kafaya bir darbe daha yedi hop bir concussion daha. neyse ki chiefs sağlık ekibi kendisinin 3. kez hacamat edilişini görmek istemediği için kendisini "ölecen amk .." diyerek kenarda oturttu. maç sonrası ise chiefs trainer'ı "alex concussion geçirmedi .." diyerek olayı örtbas etmiş. ceset gibi yattı ulan adam 2. darbeden sonra nasıl olmuyor concussion .. muhtemelen reis kafasına silah dayayarak basın toplantısına yolladı tranier'ı. ölür de sakatlanmaz bir daha zaten. 49ers'ta olanları unutmadık ..

  dün gece başkan'ın başına gelenleri görmek isteyenleri şuraya alabiliriz. ben bu adamı az biraz tanıdıysam kendisini yarı baygın haldeyken "kalk reis .." diyerek ayağa diken spencer ware bu saatten sonra kaçacak delik arasın. iki dakika salsaydınız adamı kendine gelirdi ..
 • bu akşam tsi 21.00'de atlanta falcons deplasmanına çıkarak pazar futbolumuzu şenlendirecek, tailgate sofralarında şerefine kırmızı tuborg içilecektir. çocuklarına ülker çikolatalı gofret almadan eve gitmediğine emin olduğum adam gibi adam. afc west sonuncusunun dahi 5-6* olduğu cadı kazanı gibi ortamda broncos'u alaşağı edip sezonun flaş takımı raiders'ın peşine takılarak chiefs'i 8-3'lük derecede tutuyor.

  matt ryan'a "o kadar td pası atılır mı israf .." demesini bekliyorum. fox sports ekranlarındayız ..

  edit: atlanta falcons'a falcons'ta saplayan reis 29-28 ..
 • washington redskins'e takas olmuş.