şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • ali palabıyık, yönettiği son 4 fenerbahçe maçında da rakip takımlara kırmızı kart verdi.
    söyleyeceklerim bu kadar.

edit: sanırım fırat aydınus'un hafif bir sakatlığı var, aziz yıldırım rotasyona gitmiş.
  • son fenerbahçe maçlarında neler olmuş bakalım :

21 ağustos 2016 başakşehir fenerbahçe maçı : skor 1-0. rakip oyunculara 1 kırmızı, 2 sarı kart.

27 kasım 2016 rizespor fenerbahçe maçı : skor 1-5. rakip oyunculara 1 kırmızı, 2 sarı kart.

26 aralık 2016 trabzonspor fenerbahçe maçı : skor 0-3. rakip oyunculara 1 kırmızı, 2 sarı kart.

5 şubat 2017 beşiktaş fenerbahçe : skor 0-1. rakip oyunculara 1 kırmızı, 3 sarı kart.

10 mart 2017 alanyaspor fenerbahçe maçı : skor 2-3. rakip oyunculara 6 sarı kart.

30 nisan 2017 fenerbahçe rizespor maçı : skor 2-1. rakip oyunculara 1 kırmızı, 3 sarı kart.

27 mayıs 2017 fenerbahçe trabzonspor maçı : skor 1-1. rakip oyunculara 5 sarı kart.

20 ağustos 2017 fenerbahçe trabzonspor maçı : skor 2-2. fenerbahçe lehine bir penaltı, rakip oyunculara 4 sarı kart.

hakem geçen yılki beşiktaş - fenerbahçe kupa maçında öyle düşük not almıştı ki, 4 hafta dinlendirilmişti. yine bir fenerbahçe - beşiktaş maçına verilmesi akıllarda soru işareti bırakıyor. yönettiği son 8 fenerbahçe maçında, rakiplere 5 kırmızı ve 27 sarı kart çıkarmış.

umarız bu maça belli amaç uğruna* verilmemiştir ve adil bir yönetim sergiler.
  • verdiği kırmızı kartlar doğru. penaltıların ikisi de doğru. ama maça direkt etki eden üç pozisyon var. beşiktaş'a verilmeyen ilk penaltı. beşiktaş'ın ofsayt gerekçesiyle verilmeyen golü. pozisyon piero'ya göre 77 cm nizami gol. beşiktaş'a verilmeyen ikinci penaltı. ozan tufan topu dirseğiyle dürtüyor. özetle maçta verilmeyen 2 penaltı ve 1 gol var. hepsi de beşiktaş'ın aleyhine. tesadüf değil.

düdüğünü asacaksın !
  • adam fb’yi dogramaya calisan hakem yazmis.

senin maci izledigin gozbebeginin retinasini sikeyim kardes.
  • trabzonspor ve fenerbahçe arasında oynanan son 3 maçı yönetmiştir. yeni atama ile son 4 maçı da kendisi yönetmiş olacaktır.

tesadüflerin bu kadarı da fazladır.
  • az önce kapı çalındı, bana da kırmızı kart gösterdi. lan oğlum ben cimbomluyum ne alaka şimdi dedim, farketmez, fener düşmanlarına ölüm diye bağırıp koşarak uzaklaştı apartmandan.

23 eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş maçı nda verdiği kırmızı kartları geçtim de, cenk'e yapılan yüzde yüz penaltıyı vermeyerek ve negredo'nun buz gibi golünü ofsayt nedeniyle iptal ederek fenerbahçenin galibiyetinin önünü açmıştır. sonra kadıköyde fener hep galip derbilerde. bir tane adil hakemle oynanmıyor ki olm ordaki maçlar, fener hep 12 kişi herhalde galip gelecek.
  • webonun ayağına kafa atan başakşehirli futbolcuya kırmızı kart gösteremeyerek cemaat + akp + hydra + yüzük kardeşliği + israil + kara ambar kamyoncular derneği + rebel alliance ortaklığındaki galatasarayı şampiyon yapma intergalaktik organizasyonunun bir uruk haisi olduğunu açıkça belli etmiştir.
    bu kadar açık görünen bir gerçeği hala içine sindirip şampiyonluk kutlaması yapan galatasaraylıları kınıyorum.

not: stormtrooper united
  • zamanında sadece fatih terim'i değil, aynı maçta ft'den sonra hasan şaş ve ümit davala'yı da tribüne göndererek takımın o maçta taffarel'e kalmasına sebep olmuştur. yanlış hatırlamıyorsam fatih terim'in 12 maçlık cezası da bu maçta gelmişti.

şimdi de bir itirazda tudor. tam bir galatasaray katilisin sen orospu çocuğu.
  • net şekilde galatasarayın 3 puanını çalan hakemdir. topal'ı ikinci sarıdan atmadı, onyekurunun ayağına basıldı frikiği vermedi, feghuliden faulle top alındı var dahi baktı ona rağmen şerefsizce golü verdiler.
  • of of of. webo'ya verdiği kırmızı bile tartışılıyorsa tükanı kapatma zamanı gelmiş demektir. ya da 4. yıldız muhabbeti fena beyin yakmış.