• bence hala evlenmeye niyetli değil. kızın soğuması için söylüyor bunları :)
    bu kadar öküzlük ve kroluğun başka bir açıklaması olamaz.
  • konuyla ilgili yaptığı açıklamada göz kanatmıştır.
  • gelen tepkiler üzerine "gavat demedim kavas dedim" tadında bir instagram açıklaması yapmıştır.
  • alişan ile evlenen kızın zaten bunları bildiğini varsaydığımdan çok da önemli olmayan beyanatlardır.
  • alişan dan koca olursa eğer ,ilişkide olması muhtemel hiçbir şeye şaşırmam açıkçası.nerde bir zamanların aynalı tahir'i nerde şimdiki keko*
  • çok güldüm ben bu habere. yani kadının aşağılanması, küçültülmesi, erkek çocuk sevdası, ataerkil kültür falan der sinirlenirdim normal şartlarda. ama bunda eğlendim bildiğin. alişan'dan ne bekleniyor ki allah aşkına. herif bu işte. arda turan tanımıyla adammmm kendisi.

kadına hiç üzülmedim kendi kaşınmış gitmiş bu omuzsuz davar ile evlenmeye kalkmış. lan adam kadına çirkin demiş, çekici değil demiş, ortalama işte aman höff yapmış, bir de üstüne onu kuluçka makinesi yapacağım erkek doğurana kadar üstünden inmeyeceğim demiş, ha terliklerini de getirecekmiş. kadın ağzını açmamış. demek ki kafası beyimdir ne yapsa kabulüm modunda çalışıyor. işin kötüsü bunlar üreyecek minik omuzsuz bir alişan jn doğacak falan. ov may gad eğlenceli günler bizi bekliyor!
  • bu konu ile duyduğum en iyi açıklama: "evde kalma korkusunun, "hayatımın geri kalanını bu odunla mı geçireceğim?" endişesine yenik düşmesi olayıdır."oldu. o nasıl bir avamlık öyle yaaa...
  • adamın derdi kızdan vazgeçmek veya vazgeçirmek yoksa kavgada söylenmez bu laflar.
  • söylediğinin ne kadar cahilce bir şey olduğunu dahi idrak edecek bilgi seviyesine sahip olmadığını göstermiştir.
  • her büyük kentin bazı mahalleleri vardır.
    o mahalleler garp ile şark arasına sıkışmış insanlarla doludur.
    ortalama altı zeka, ortalama altı klasik gen ve tip.
    alişan'ı hep bu mahallenin gençlerine benzetmişimdir.
    alişan b.ktan sesi ve şarkılarıyla biraz para ve ün kazanmamış olsaydı değil o kadınlar, bizim mahallenin bıyıklı ablaları bile bu adama selam vermezdi. ve en önemlisi bu adam sürekli "güzel kadınlardan bahsetme eğilimi ve en güzeller benim" klişelerinden söz edemez, bizi de 20 yıldır buna maruz bırakamazdı. kendini komedyen sanması ve kamera gördüğü her yerde espri yapma saçmalığından söz etmiyorum bile. adamın yaşı olmuş 40, hala şaka ayağı ile lafını bilmemezlik yapıyor. nişanlısı da kusura bakmasın gözlerinden hala " ben karı istireem" bakışlı alevler çıkıyor.
    bu tip insanlar gerçek aşkı bulmadan ölecekler.
    ticareti severim de insan tüccarlığının en yalın örneğidir bu adamın evlenmesi. sipariş usulü. kafası karışık. yetmemiş gibi. oysa bilmelidir ki o kadın ona fazla. her kadın ona fazla mahalleli çocuk.
    ha bir de, komik değilsin bro.
hesabın var mı? giriş yap