• http://hizliresim.com/d6ary6

şu şekilde açıklanabilecek ilişki. optimum değerlere dikkat etmek gerekir.
  • (bkz: paradoks)

alkol sekse götürür ama alkollü kafayla yapılan seks keyifsizdir. tam bir fecaat.

yani akşam araba kullanıcam alkol almıyim diyebilirsiniz ama akşam seks yapıcam alkol almıyim diyemezsiniz. devlet buna bir şey yapsın. ayarlayın bunları.
  • yeterli miktarda alkol alındıysa çok güzel bir ilişkidir.
  • erkekte çok bi anlam etmeyen ama kadını farkedilir ölçüde etkilediğini tecrübe ettiğim ilişki. erkek içse de istiyor içmese de ama kafası az bi güzel olan kadının o eski katı halinden eser kalmıyor cidden. rahatlama ve gevşemeyle birlikte bir dokunma sarmaş dolaş olma hali baş gösteriyor, libido yükseliyor.
    dünyanın en boktan şeylerinden biri sarhoş bir kadınla sevişmek orası ayrı tabii.
  • alkolün bünyedeki etkisine göre bir noktaya kadar doğru orantılı, daha sonra ise ters orantılıdır. kandaki alkol arttıkça sinir uçlarındaki iletim azalır, hissizlik ve karar verme güçlüğü başlar. daha doğrusu kontrol edilemez boyuta ulaşır, zira bu etki alkol kana karışmaya başladığı anda kendisini gösterir. o saatten sonra ereksiyon mümkün olsa bile beyin zevk alacak kadar olaya yoğunlaşamaz.

bu arada bu bilinç-bilinçsizlik duvarını aşmış bir kadınla cinsel ilişkiye girmek bizzat tecavüz olarak da kabul görebilir.

o bakımdan alkole güvenip erkeklik yapmak hem onursuz hem de kriminal bir eylemdir.
  • istek artar performans azalır.
  • beyni ile bir kisiyi yataga goturemeyen insanlarin acinasi alkolu deneme olayindan oteye gidemez alkol-seks iliskisi

duzeltme: vurmayin lan oldum, ben alkolle sarhos edip tecavuz modundaki seks iliskisinden bahsediyordum yoksa cakir keyif seks efsane tabi ayri bi sey o
  • çoğu zaman akbil basmadan otobüse binememek gibidir
  • ayarını bilirseniz çokta güzel olandır.

erkekler için konuşucam sadece.gaza gelip yüklenmeyin bir bok hissedemezsiniz.aman çok içmiyim hissedemem diyip te içmemezlikte yapmayın.kafanıza bir şeyi takmanız performansınızı düşürebilir.biraz deneyimleyin hangi içkiden ne kadar içersem ne hale geliyorum diye 3-5 seferden sonra zaten max. fayda alabileceğiniz noktayı buluyorsunuz.
  • dogru bir oranti vardir bunlar arasinda.alkol kisideki sucluluk hissini azaltir
hesabın var mı? giriş yap