• izmir alsancak'taki kıbrıs şehitleri caddesinde birbirinden leziz kurabiyeleri ve 30'dan fazla ceşit ekmeğiyle 25 senedir hizmet veren yer.

bağımlılık yapıyor valla...
  • izmirdeki en güzel 2. su böreği burda. ucuz ayrıca.
  • mükemmel lezzet ve tazelikte sunulan mamulleri ile sizi şımartan ve içeriden ne alırsanız alın, aklınızın hep diğer tezgahtaki mamulde kalacağı yer.
  • izmir'in farklı noktalarına şube açarak büyüyen dereotlu poğaçasını tek geçtiğim işletme. bi de nadiren de olsa bulabildiğim karamelli profiterol pasta*ları var ki***tatlı kategorisinde de oyumu buna kullanırım.
  • maalesef ürünlerin hazırlandığı açık mutfağın çok pis olduğu yer. çöp çeken eleman ellerini yıkamadan çay koyuyor. yere düşen bıçak lavaboya konmuyor lavabonun tam kenarına konuyor ki bunun yere düştüğünü bilmeyen biri bu bıçağı kullansın ve tüm bunlar alay eder gibi insanların gözü önünde yapılıyor
  • ne hikmetse dondurmaları çok güzel olan mekan. severek yiyoruz. bir de bunların ekmek üzeri kaşarlı sosisli bir ürünü var. ısıtılarak kaşarları erimiş şekilde servis ediliyor 6 lira ürün için pahalı fakat gerçekten lezzetli.
  • aşırı pahalı olduğunu söyleyebileceğim, ürünlerinin lezzetli ama ortamın ne kadar steril olduğu tartışılır mekan.
  • uyduruk mekan.
  • 40 senelik izmirliyim, alsancak unlu mamuller'in gerek kalitesi gerek ürün çeşitliliği ve iş ciddiyetini her zaman takdir ettim ve iyi müşterileri oldum.

kaliteli ürün kullanmalarının sonucu olarak bazı ürünlerde fiyat yüksek gibi gelse de kalite ve lezzete baktığınız zaman hakettiği değeri verdiğinizi anlıyorsunuz.

kıbrıs şehitleri ve gül sokak'ta zaman zaman karşılaştığım sahipleri her zaman işin başında ve müşterilerini memnun etmek için birebir iletişim kurmayı tercih ediyorlar. şu anda bayilik vererek büyümeye başlayan bu izmir markasının kalitesini bozmadan büyüyeceğine de inancım tam.

bu arada geçen gün ben de ufak bir sorun yaşadım, markanın facebook sayfasından ([https://www.facebook.com/alsancakunlum https://www.facebook.com/alsancakunlum]) ulaştım yaklaşık 1 saat içinde direkt firma ortaklarından birisi bana ulaştı ve sorunumla ilgili harika bir çözüm getirdi. ufak hataların her zaman olacağını düşünüyorum önemli olan markanın ve çalışanlarının bu gibi durumlarda gösterdiği reaksiyon.

ürünlerine müptela olduğum bu markayı herkese tavsiye ediyorum.

not : malaga, valencia harika ama geleneksel ürünlerden boyoz, dereotlu poğaça ve simiti de denemenizi öneririm.
hesabın var mı? giriş yap