• 32 yaşındaki bir futbolcunun gayet normal bir ücretle transferidir. son iki sezonda 61 lig maçında 14 gol atmış bir forvet olarak bonservis ücretinin çok da yükseklerde olmaması normal. bu tabii ki iki sene önce bonservisine 30 milyon bayılan valencia'nın kazıklandığı gerçeğini değiştirmiyor. özellikle de kiralık olarak oynadığı sezonda çok kötü bir performas göstermesine rağmen bu parayı vermeleri, hakedilmiş bir kazıklanmadır.
  • iki sene önce 30 milyon euro'ya yakın bir bonservis bedeliyle alınan oyuncunun 2.5 milyon euro'ya satılması ilk başta beni de düşündürdü, sakat mıdır acaba performansı mı çok kötü filan diye duraksadım, sonra geçen sezon middlesbrough'da attığı golleri seyredince bastım butona, pis pis sırıttım. neeegredooo neeeg re dooo neegredooo cha cha!
  • basına sızmış olmasa bonservissiz de alınabileceğini düşündüğüm, yine de başarılı bulduğum transfer hamlesi.

30+ yaparsa bedavaya alındı deriz. bakalım şenol güneş bir gol kralı daha çıkartabilecek mi?
  • alvaro negredo siksin sizi şeklinde karşılık vermek istediğim eylem. sözlüğün amına koydunuz negredo aşağı fatih terim yukarı.

mobilde spor başlıklarını engelleyebileceğim bir yöntem olmasını çok isterdim.
  • tam bir transfer başarısıdır. takımı bu oyuncuyu 2 sene önce 30 milyon euro'ya yakın bonservisle almış. beşiktaş ve yönetimi iyi işler yapmaya devam ediyor.
  • guiza sendromu varya. yılın guizası, aha işte ikisene birden 14 milyon yuro ödeyen fenerli olayı ilginç.
    yılın guizası seçiyorum.
  • gol olur yağar da bedavaya aldık diye seviniriz umarım.
    fos çıkarsa bedava olsa ne yazar?
hesabın var mı? giriş yap