• esas oglan etkisiz bir halde (misal sandalyeye bagli) iken esas kizin memesini tutup suratini yalamak,
    sirf bu yuzden kotu adam oldum, ama turkiye sartlarinda nikahsiz kimi yaliyosun abi.
  • "hadi atla arabaya..yolda herşeyi anlatırım" diyen birinin arabasına hemen binmek.
  • (bkz: zoom yapmak)
  • kesinlikle özgürlük
  • üniversitelerde kurulan x house adındaki toplulukların evlerinde düzenlediği partilerdir çok net.
  • lisenin en popüler erkeği olmak. okulun futbol takımının koçu olup, okulun en popüler kızı olan ponpon kız ekibinin lideri ile çıkmak. mezuniyet gecesi partiden sonra kasabayı kuşbakışı gören tepede arabanın arka koltuğunda sevişmek.

http://www.urbandictionary.com/…?term=make out hill
    http://www.complex.com/…king-town-aka-makeout-point
  • babanin polis olup cinayet cozmekle vakit harcayip beyzbol macima gelememesi o sirada annenim komsumuz jack abiyle yiyismesi ardindan babanin teskilattaki cinayete kurban gitmis ortaginin katilini bulmusken rozetini ve silahini teslim et diyen amiriyle viski icmesi.sonra alkolun etkisiyle birbirlerine yakinlasmalari.

cok travmatik bi cocukluk olurdu.vazgectim
  • orta halli bir kasabada yasayip charlie’s de ogle yemegi yemek. her zamankinden charlie demek tabi. bi de yemek yerken sherrifle geçen hafta kasabaya gelen gizemli kisi ve son zamanlarda olan olaylar hakkinda konusmak.
  • telefon konusmalarinda, hadi öpüyorum, bay bay, kendine dikkat et, görüsürüz, hadi kapatiyorum, tesekkürler falan demeden telefonu kapatmak. gercekte de böyle konusuyorlarsa cok karizma.
  • hiç tanımadığın insanla birden bire samimi olmak

hani olur ya böyle karakterlerden biri zor bir durumdadır veya acı çekiyordur, bir yabancı gelir ve kendinin çok daha kötü durumda olduğuna dair bir anısını anlatır veya öyle bir özlü söz söyler ki adama tüm acısını unutturur
    hah işte ben de buna özeniyorum, nasıl bir karşındakine güven duygusudur bu
    bildiğin adamlar iki dakikadır tanıdığı insana çocukluğunun en derin travmalarını, en özel anlarını anlatıyor karşıda ki bunu alıp hoppp kendi hayatından ders çıkarıyor
hesabın var mı? giriş yap