şükela:  tümü | bugün
 • bu sene, sehir merkezinde orclar ve uruk hai'lerin* istilasiyla baslayan senlikler.. sonumuz hayir olsun..
 • bu yıl itibariyle şebnem ferah,duman,kurban ve nev gibi isimlerin katıldıgı ücretsiz eğlence zinciri.
 • su savaşı luzumsuz boyutlara gelmiştir. ne kadar çıplaksa o kadar ıslatmalı diye askılı, etekli kızlara saldıran ancak delikanlılık kapsamında yanında erkek olan kıza dokunmamak gibi kendince etik değerler üretmiş insan topluluğunun olayın cılkını çıkartmasıdır.
 • ilk gününde kampüste baslayan ve sehre inip büyük bir tur atarak devam eden senliklerdir; son derece basarili olan orc ve uruk-hai maske ve kostümleriyle ögrenciler sehre indiklerinde senlikten bihaber çarsida dolasan insanlarin ilk tepkileri görmeye degerdi.
 • biribirlerini ıslatmaya çalışan zaarların kullandıkları su tabancalarını ikmal merkezi olarak kullandıkları güzel sanatlar fakültesinin bu seneki şenlikte kapılarını kilitlemesiyle "oh olsun amına koyiim" dediğimiz şenlik..

  (bkz: allah versin başka kapıya)

  (bkz: başka kapiya)
 • yunusemre yerleşkesindeki anfi théatre'da lipton ice tea'nın dans yarışması vardı bu akşam üstü.yarışmada bir erkek bir de kız birinci seçildi.kız nihal karakaş adında ilköğretim 8.sınıf öğrencisi bir kızdı.
  yani ben anlamadım olayı bahar şenlikleri ve dans birincisi olan bir ilköğretim öğrencisi kız.
  gerçi geçen yıl neden okulda şenlik var sloganıyla bahar şenliklerinin tanıtımını yaptıklarını bir nebze anlamış oluyorum.
  universiteye okul demek sorunsalının ciddiye alınmış ve yaşama geçirilmiş hali olsa gerek.
 • her sene daha kötüye gittiği yolunda söylemlerin dolandığı, geleneksel olan hede. gsf liler bu sene zombie olmuştur, orda burda insan tırsıttırmıştır.
 • eskiden yalnızca gsf nin bahçesinde yapılan sonradan oto park ta yapılmaya baslanan su savası, alkol ve yemekten ibaret eğlenmek isteyene eğlenceyi sunabilecek kapasitedeki şenliklerdir
 • geçen seneki zombielerin takdirimi kazandığı, daha çok hazırlıkların bunaldığı dönemde "eauheu eauheau" dersler iptal dimi hocam diyerek gaz olduğu, kendi kitlem, güruhum dışındakilerce ıstalılmadığım(sıkıyosa*), her şenlikte birilerini su tabancası-tüfeği-roketatarı alması konusunda gazlayıpta, kendim hiç masrafa girmediğim, güzel geçmesi için temiz hava bol güneşin mutlaka gerekli olduğu eğlence aktivitesidir. bu sene festival konserine athena, yada duman dışında birileri gelir inşallah dileğindeyim(zaten hergün bi yerde duman çıkıyo ben anlamıyorum ki hangisi türk). ayrıca panayır alanından(öle mi denir oraya bilmem), yımah yemenin zevkli olduğu, çöp atma konusunun bokunu çıkaran bazı öğrenciler yüzünden oturacak yer bulmakta zorlandığımız, yine doritos, lipton, cola 3lüsünden birinin plastikten plasikten eğlence platformları kuracağı, kareoke yarışmasında ki detonelerin seray severe rahmet okutacağı, eğlenceli günler festivali, deliye hergün bayram.
 • bu sene hazırlık öğrencilerinin rahat rahat sevgi yumağı olabileceği şenliklerdir. zira bir efsaneye göre, bu sene çok çalışmalarından ` ötürü : swh hazırlık öğrencilerine bir haftabahar tatili` verilmiştir.